Więcej
  Komentarze
  Szanowni Państwo, przed chwilą przeprowadziliśmy rozmowę z P.Janam Brodowskim rzecznikiem prasowym Wojewody Małopolskiego,zadalismy Jemu pytanie ,dlaczego Wojewoda polecił zdjęcie flagi Unii Europejskiej z budynku urzędu!P.Jan Brodowski odmówił komentarza, zasłaniając się tajemnicą służbową, a także tym że ja pytajacy nie jestem dziennikarzem,przedstawiłem się z imienia i nazwiska nadmieniając przy tym że jestem Polakiem Europejczykiem.Szanowni Państwo apeluje do Was jesli czujecie się obywatelami cywilizowanego Państwa, Polski i Europy złożcie wizytę Wojewodzie z flagą europejską !!! Wiemy że Małopolska jest beneficjentem pomocy ze strony Unii Europejskiej,ale w tej sytuacji natychmiast zawiadomimy Brukselę o zaistniałym fakcie i zażadamy zablokowania środków finansowych dla tego województwa!Apeluje do Krakowian "ruszcie" na ten urząd!
  @wolny_do Dziś jest MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKA Z PARADĄ WOJSKOWĄ jest PRIKAZ wszystkie flagi unijne mają zniknąc.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @wolny_do masz nieaktualne informacje. flaga wisi i mało tego druga jest wystawiona na stojaku przed UW. A Józef Pilch jest porządnym gościem, który nie będzie się bawił w ukrywanie flagi UE.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a nowy dom pani Waserman?
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Droga Redakcjo? Idę o zakład, że nikt nie trzyma w garażu KABRIOLETA z 1970 r. Może co najwyżej trzymać (kogo-co?) kabriolet, albo nie trzymać (kogo-czego?) kabrioletu. A KABRIOLETA raczej nie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Józef Lassota (350 m kw. o wartości 500 tys. zł). Za nim znalazła się Lidia Gądek, która posiada dom o pow. 260 m kw. o wartości 250 tys. zł Jaja sobie z nas robią i to w żywe oczy.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Pan Duda wraz z Pis dokonał zamachu stanu!Po przez zniszczenie autorytetu Trybunału Konstytucyjnego.Teraz Pan Kaczyński faktyczny zwierzchnik Pana Dudy bez oglądania się na kogokolwiek będzie mógł dokończyć dzieła zniszczenia europejskiego państwa polskiego,obaj panowie z nadzieją spoglądają na "wschód"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  @wolny_do Skomentuj to: Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego ppiop.rcl.gov.pl/?r=orzeczenia/index
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziś jest miesięcznica Smoleńska z paradą wojskową .Przyszedł prikaz prosto z Moskwy żeby usunąć wszystkie flagi unijne
  @antoni130654 Zmień lekarza
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @imw Macierewicz wie? co mówi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  U mnie matematyka była trochę inna: "Po przeliczeniu daje to ponad 378 tys. zł (...). O 7 tys. zł wyprzedza Jerzego Meysztowicza, którego zasoby finansowe to 230 tys. zł i 35 tys. euro (łącznie po przeliczeniu: ponad 380 tys. zł).". Wg moich obliczeń 378 tys. to jednak mniej niż 380 tys.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Skundlone towarzystwo doszło do władzy! Ot!Co i jeszcze nie raz zadziwią i doprowadzą do szewskiej pasji.Urzędniczyna zapomniał,że to my obywatele Krakowa jesteśmy jego pracodawcą,a nie ten z Warszawy,z Żoliborza..
  już oceniałe(a)ś
  1
  3