Więcej
  Komentarze
  Świetna galeria, choć zdaje się, że budowa zaczyna łapać opóźnienia. W każdym razie rozmach tego przedsięwzięcia budzi respekt. Choć szkoda, że to nie szybka kolej jest budowana, bo droga oznacza jeszcze więcej samochodów pod Tatrami :/ ===================================================== facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie => Polub! Podyskutuj!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A lotnisko kiedy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Słowacy i Czesi dawno maja lepsze drogi do naszej granicy, tuż po jej przekroczeniu widać różnicę !!!
  @big_gadu Zwłaszcza Czesi z autostrada w Ostrawie która kilka lat po oddaniu do użytku nadaje się do zamknięcia... A Słowacy nie mają ani jednego autostradowego przejścia przez granicę z Polską. Więc gdzie oni mają lepsze drogi przy granicach?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @exxon76 Słowacy już prawie mają w Zwardoniu (choć nie zgodzę się, że mają lepsze drogi, autostrady w Czechach to porażka)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @exxon76 No własnie jechałem ostatnio z Wiednia do Katowic. Droga po polskiej stronie była jednak najlepszej jakości, nie liczac oczywiście krotkiego odcinka pod Wiedniem. Gdybym miał oceniać Czechów po tym jednym przejeździe, to ani kraj ani ich drogi nie robią wrażenia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @big_gadu Autostrady w Czechach z założenia mają mieć standard polskich dróg ekspresowych a w praktyce rzadko go trzymają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawe jak było z wykupem gruntów????????????????? No to geodeci się obłowili finansowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Autorowi imponujących zdjęć proponuje nalot na krakowskie osiedla "apartamentowców" w celu wyrównania wrażeń.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0