Więcej
  Komentarze
  Jagna Marczułajtis-Walczak bez mandatu !! i przez jej zaangażowanie w cyrk zwany Olipiadą dalej spłacamy faktury .
  @Gość: Krakus otwieram szampana.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Kto by pomyślał, że mamy tylu posłów, sprawujących mandat kolejną kadencję. Nawet jednego w komisji infrastruktury. Patrząc na to, jak była traktowana Małopolska przy podziale jakichkolwiek pieniędzy na inwestycje drogowe (zarówno za PiS, jak i za PO) można byłoby pomyśleć, że wszyscy posłowie pochodzą z Wrocławia (jego obwodnica okazała się bardziej priorytetowa), Kielc (A7 przebudowana akurat do granicy województw), Trójmiasta i Śląska (zawsze pierwsze w kolejności dziobania). Zakopiankę mamy chyba tylko dzięki Warszawiakom jeżdżącym w Tatry.
  @ellena82 1. Nie ma czegoś takiego jak A7 2. Za to jest A4, budowana od Szarowa aż do wschodniej granicy Małopolski 3. Jest też S7, fragment zachodniej obwodnicy Krakowa z przeprawą przez Wisłę, właśnie w budowie. 4. Lada dzień otwarcie ofert na S7 Lubień-Rabka, jednego z najbardziej kosztownych odcinków dróg w całym kraju. Więc może bez przesady z tym "traktowaniem Małopolski". Pozdrowienia.
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  Ale Janusze i Grażynki w tym PISie. Masakra.
  już oceniałe(a)ś
  24
  8
  ciesze ze ta ...a marczuajtis nie weszla, precz ze zlodziejstwem
  już oceniałe(a)ś
  17
  4
  co za "ordynacja" ze starczy 6 tys głosów aby zostać p.osłem. Reprezentant narodu kaczka jej mać ;)
  @Gość: gość Zrób lepszą, wybitny konstytucjonalisto. Natychmiast naród padnie przed Tobą na kolana - i obwoła wodzem opatrznościowym. Z pozycji hejtu na forum Gazety świat cały jawi się prostszy, niż kremówka z Wadocic.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  błagam tylko nie Fedor
  już oceniałe(a)ś
  18
  12
  Rafał Trzaskowski został ministrem administracji i cyfryzacji w rządzie Donalda Tuska. --------------------------- Czy to temu PO-wszczykowi zawdzięczamy parę tygodni czekania ( do 7-miu tygodni) na wyciągnięcie z urzędów aktow urodzenia, małżeństwa, rejestracji zagranicznych aktów. Wielka informatyzacja, pieniądze z Unii przytulone i z odwiecznych paru godzin zrobili kilka tygodni. Jesli cokolwiek masz człowieku z tym wspólnego to niech cię piekło pochłonie!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0