Więcej
  Komentarze
  Jaki kraj, takie obyczaje. Nie ma co tu pie...ć że jesteśmy zajebistym narodem jak to niektórzy się onanizują. Narodem jesteśmy w większości tępym i przaśnym, mimo że niby najbardziej wykształconym w Europie, ale to tylko dlatego, że w latach 90 ze szkolnictwa wyższego zrobiono pieprzony jarmark i byle debil szedł na pedagogikę, socjologię, bibliotekarstwo czy inne goowno, byle tylko mieć magistra, jednocześnie prezentując poziom intelektualny chłopka z dziewiętnastego wieku. Jak widzę tego sylwestra w Zakopanym, na poziomie tępej skiby i oglądalność oraz masę tłumów która zjeżdża do tego barachła, to nie mam żadnej wątpliwości, że pisowi rośnie. Czuć debilstwo w tym kraju.
  już oceniałe(a)ś
  27
  2
  Towar dopasowany do klienteli
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Okreslenie kicz to wrecz komplement
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Zakopane już od dawna jest zimową stolicą Januszy.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  ja tylko nie rozumiem po co ludzie się tak tłumnie pchają to tego zapyzialego i zasmrodzonego miasteczka ... smog, brzydota, kicz i drożyzna, Krupówki jak tani lunapark ... Jest tyle pięknych miejsc u nas i np. na Słowacji
  @hatakumba
  wiesz no wypada chociaz raz w zyciu zajrzec do tej naszej niby zimowej stolicy
  nitk nie zmusza przeciez by na 3 miesiace tam jechac a tygodniowy wypad napewno dostarczy ciekawych wrazen
  już oceniałe(a)ś
  0
  6
  @hatakumba
  Ciiicho - niech tam jeżdżą. Chciałbyś takich w innych miejscach? Głupotę zebraną na małym terenie łatwiej ominąć niż równomiernie rozłożoną. A jak się dobrze czują we własnym sosie to niech się kiszą.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  "Śnieżkolep" miażdży.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  O rany, i ludzie to naprawdę kupują??? Chociaż... chyba bym się skusił na pięęęękny termometr z fotką gór pod daszkiem i cudowną jodełką po lewej (z pierwszego zdjęcia :-)
  już oceniałe(a)ś
  7
  0