Więcej
  Komentarze
  Wreszcie pozytywnie zakończona sprawa Zakrzówka! Zapłaciliśmy za to 23 mln zł (to nie kasa miasta, tylko nasza), to mam nadzieję, że teraz dobrze to wykorzystają i faktycznie będzie z tego park, którym będzie się można pochwalić. Jak myślicie, znajdzie się w nim miejsce na legalnie grillowanie? ;) =================================================== facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie => Polub!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  W nosie mam to co mogło mi umknąć w mijającym tygodniu. Redakcja krakowska zwyczajnie nie nadąża. Ja chcę wiedzieć co może mi umknąć w NASTĘPNYM tygodniu. Od czasu do czasu się przełączam na inne lokalne wydania. Gdańsk jest jednym z najlepszych, Kraków jednym z najgorszych.
  @joankb Mineły czasy, jak redaktorzy Gazety Wyborczej zmieniali władze w Polsce. I te centralne i te w terenie. Lata 90` Gazeta Wyborcza 0,5 mln nakładu, a teraz? To se nevrati Panowie z Wybiórczej. Nie oczekuj, żeby oni (redaktorzy z Wyborczej) cokolwiek byli w stanie przewidzieć, no może poza adresem najbliższego bankietu dla prasy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1