Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wreszcie pozytywnie zakończona sprawa Zakrzówka! Zapłaciliśmy za to 23 mln zł (to nie kasa miasta, tylko nasza), to mam nadzieję, że teraz dobrze to wykorzystają i faktycznie będzie z tego park, którym będzie się można pochwalić. Jak myślicie, znajdzie się w nim miejsce na legalnie grillowanie? ;) =================================================== facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie => Polub!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  W nosie mam to co mogło mi umknąć w mijającym tygodniu. Redakcja krakowska zwyczajnie nie nadąża. Ja chcę wiedzieć co może mi umknąć w NASTĘPNYM tygodniu. Od czasu do czasu się przełączam na inne lokalne wydania. Gdańsk jest jednym z najlepszych, Kraków jednym z najgorszych.
  @joankb Mineły czasy, jak redaktorzy Gazety Wyborczej zmieniali władze w Polsce. I te centralne i te w terenie. Lata 90` Gazeta Wyborcza 0,5 mln nakładu, a teraz? To se nevrati Panowie z Wybiórczej. Nie oczekuj, żeby oni (redaktorzy z Wyborczej) cokolwiek byli w stanie przewidzieć, no może poza adresem najbliższego bankietu dla prasy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1