Więcej
  Komentarze
  Sami mężczyźni...
  @sylwiamaj79 Jest jedna kobieta ! I to na focie gdzie są też męskie nagie pośladki :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w tamtych czasach student to był PAN byc magistrem cos znaczyło studenci trzymali poziom teraz kazdy jest albo studentem albo magistrem goowno umieja , migaja sie i kombinuja a po uczelni pasą doopy na garnuszku mamusi, czekaja az państwo da im pracę i mieszkanie KONSUMENCI PASOZYTY
  @3-kuleczka moja Babcia(zm. 1963) twierdziła że na studiach są akademicy a pan student to był młodzian z dwóch ostatnich klas liceum. Pan akademik to było coś, ajak był z UJ-otu to ho, ho...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Profesor Ferdynand Pautsch!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjęcie nr 6 dowodzi, że pornografia w pokoju studenckim zawsze jakoś musiała zaistnieć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zacznijmy od tego, że studia w II RP były płatne. Więc nie każdego było stać, aby studiować. To powodowało, że wśród studentów była nadreprezentacja "młodzieży z dobrych domów".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pies w narkozie. Tjaaaa. Niech żyje poprawność polityczna wtedy psy dla szkolących siuę studentów były od hycla
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Mój Boże... Od lat 20-30tych XXw. do lat 80-90 XX w. w Polsce zmieniło się tylko to, że studenci przestali chodzić tak elegancko ubrani... Zdjęcia na dachach budynków te same, laboratoria niemal takie same... Tyle, że ówcześni studenci wyglądają jak ludzie dorośli (i nie mam na myśli garniturów), a ich wnukowie i prawnukowie wyglądają jak (czasem przerośnięta) młodzież.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Gdyby ówczesny student używał formy "na stołówce", to raczej do magisterium by nie dotarł i w najlepszym przypadku wylądowałby "na zakładzie" albo "na kopalni". A dzisiaj proszę uprzejmie - nawet i do gazety takiego przyjmą na staż.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1