Mimo promili we krwi 35-letnia matka wsiadła za kierownicę i postanowiła zawieźć do szkoły trójkę dzieci. Kobieta już straciła prawo jazdy, prawdopodobnie czekają ją kolejne kary.

Kobieta "wpadła" w miejscowości Rdzawka, gdzie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu prowadzili kontrolę trzeźwości kierujących pojazdami. Około godziny 8 zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volkswagen, prowadzony przez 35-letnią kobietą. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,5 promila.

- Kierująca wsiadła za kierownicę pomimo stanu nietrzeźwości i jako pasażerów wiozła do szkoły trójkę kilkuletnich dzieci - podkreśla policja.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.

Anna Gamdzyk-Chełmińska poleca
Podobne artykuły
Więcej
    Komentarze
    Dbała o frekwencje dzieci w szkole.
    już oceniałe(a)ś
    6
    0
    W tym kraju jedyna ścieżka do sukcesu dla uczciwego człowieka to emigracja lub samobójstwo. A jak ktoś nie ma odwagi to zostaje mu wóda i dragi.
    już oceniałe(a)ś
    4
    0