Więcej
  Komentarze
  Warto umieszczać takie zestawienia zdjęć. Dla wszystkich z ciągotami do PRLu, lat '80, '90 itp. - aby zobaczyć jaka przepaść w jakości życia była kiedyś i dziś. Mój dziadziu mawiał, że "wtedy było lepiej, nie dlatego, że było lepiej, tylko dlatego, że byliśmy młodsi".
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Super. Bawiłem się tam jakoś w 1980. Nie było mnie jak przebudowali. Fajnie zobaczyć stare śmieci. Trzeba przyznać, że te widoki z 2006 to taka bida jakby to było w 1950. Poszliśmy kawał do przodu przez te lata.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Byłoby miło zobaczyć daty przy zdjęciach. I kilka starszych zdjęć.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  "z zakorkowanymi ulicami dojazdowymi - tak wyglądało Rondo Mogilskie" - tak, jakby dziś nie były zakorkowane całymi dniami :-D Dobitny przykład na to, że poszerzanie ulic nie jest rozwiązaniem na problemy komunikacyjne miasta, tak jak popuszczanie pasa nie wyleczy otyłości.
  @mini1418583857018konto Oczywiście, że poszerzanie ulic niewiele pomoże, wiele dużych miast to już przechodziło. Ale prawdą jest też, że przed przebudową Rondo Mogilskie było o wiele bardziej zakorkowane.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @mini1418583857018konto
  Przed przebudową zdarzało mi się regularnie w godzinach popołudniowo-wieczornych stać w korku pół godziny, żeby wjechać na rondo. Na Lubicz korek zaczynał się gdzieś pod dworcem albo i wcześniej. Po przebudowie takich sytuacji nie ma. Może czasami trzeba dwa razy poczekać na czerwonym (rzadko), ale trudno to porównywać z tamtymi korkami.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0