Więcej
  Komentarze
  Bez sensu lepiej przez Rakowicka, bo będzie sztuczny korek tramwajów na Mogilskiej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tramwaj do Mistrzejowic, na odcinku Dobrego Pasterza na przeciw Parku Wodnego - to jest tak głupie, że szkoda komentować.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A gdzie chociażby pół metra metra?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A gdzie trasa tramwaju od mostu Dębnickiego przez Aleje do Kleparza ? To pozwala omijać centrum !!! Dalej połączenie Salwatora mostem przez Wisłę na Kapelankę, z Płaszowa przez Łęg i Lema do Wieczystej ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Film pokazujący trasą wzdłuż Meissnera jest nieaktualny - już chyba 2 lata temu całkowicie przebudowano skrzyżowanie z Mogilską, które na filmie jest w dawnej wersji, nie istnieje na nim ul. Lema.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  świetnie... czyli podłączamy więcej osiedli (ludzi) to niewydolnego systemu - żadnego bypass'u starego - zakorkowanego miasta... super! plany na "miarę" genialnego włodarza tego miasta i jego urzędasów
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Drastyczna przebudowa czeka tzw. węzeł Rayskiego wyprowadzający ruch na al. Jana Pawła II, który ma się stać dwupoziomowym skrzyżowaniem z tramwajem w tunelu" Ke? Dwupoziomowe skrzyżowanie z pozostawionym miejscem na linię tramwajową (z przystankami) zostanie "drastycznie przebudowany" aby stać się ... dwupoziomowym skrzyżowaniem z tramwajem w dolnym poziomie nie wiedzieć czemu nazywanym "tunelem"?
  @kr_kr Kilka lat temu widziałem propozycje przebudowy tego skrzyżowania tak żeby istniał rozjazd tramwajowy łączący obie linie i umożliwiający przejazd od strony Mistrzejowic w kierunku Mogilskiej i z powrotem. mam nadzieję, że to nie o to chodzi, bo byłoby to trochę bez sensu - obecny kształt skrzyżowania, zakładający bezkolizyjne przeprowadzenie obu tras tramwajowych jest dużo lepiej pomyślany; oczywiście pod warunkiem odpowiedniego połączenia obu poziomów dla pieszych (schody ruchome i/lub windy). Pzdr
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kapitan.kirk Tylko man nadzieje ze będą wszystkie możliwe relacje na tym skrzyżowaniu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I jeszcze jedno gdzie jest połączenie cichego kącika z tramwajem do Bronowic???.
  @32ziompki No właśnie - proste i tanie udrożnienie ruchu przez Karmelicką do Bronowic !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0