Więcej
  Komentarze
  Chleb u Pawlaka - tam razowy to razowy@. Z żurawiną uwielbiam do kanpek z wiosennych. Dzieci zajadają sie podpołmykiem. Gdzie wy go zxgubiliście!!!
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Od lat kupuję tylko w piekarni Jania& Niedziela ul Rusznikarska 4. Nie jest jednak ten chlebek już taki jak przed laty, ale i tak najlepszy jaki kupowałem z innych krakowskich piekarni. Przed laty, pyszny chlebek robiła piekarnia z Baranówki.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  wyłącznie piekarnia Rusznikarska !! oczywiście próbować pozostałe też sa bardzo dobre
  @zenek60 Potwierdzam. Przestałem kupować inne pieczywo i mogę nawet stać w kolejce żeby kupić słonecznikowy z foremki i jasny z dynią :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Potwierdzam, piekarnia na Rusznikarskiej ma fantastyczny chleb i bułki, z drożdżówkami tylko słabo. No i wygląd lokalu straszny zwłaszcza z zewnątrz, ale zapach i smak chleba rekompensuje wszystko
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ooo!!! wlasnie sobie przypomnialam o piekarni na rusznikarskiej gdzie kiedys mieszkalam!!!! niewiarygodny, pyszny i swietnej jakosci chlebek! im skromniej tym lepiej sie okazuje... jak zawsze:)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Nogieć, Zasada Pachel, Śiwek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oj pamiętam ten gorący chrupiący chlebuś który targałem w sznurkowej siatce do domu podgryzając namiętnie. W promieniu 200 m od mojego domu było 5 piekarni prywatnych. Te bułki paluchy rogale mniam mniam ale to już ne wrati.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  najlepszy jest chleb pieczony w domu, to żadna filozofia, od lat piekę chleb i na drożdżach i na zakwasie, właśnie włożyłam chleb do piekarnika
  @zezol23 dosc oczywista bzdura :) być może kiedys, n a wsiach, kiedy ludzie dysponowali dojrzewającycm zakwasem i pieczenie chleba było procesem na poły przemysłowym, ale nie teraz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @marbar bzdury piszesz, mam już roczny zakwas żytni na którym piekę chleb w zwykłym piekarniku, widać, że nie masz zielonego pojęcia o pieczeniu chleba na zakwasie, ja piekę taki chleb już kilka lat
  już oceniałe(a)ś
  0
  0