Więcej
  Komentarze
  Kebab u Daniela w Wieliczce. Od lat ten sam smak, dużo mięcha i obłędne sosy.
  @Marcin Kowalski sorry ale to porażka , może i mięsa dużo ale gdyby to było smaczne..... Jeśli będziesz kiedyś w częstochowie to spróbuj za McD.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jadłem pod 13 i bardzo mi smakował , ale chętnie spróbuje w pozostałych miejscach bo dobry kebab to rzadkość
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dziękuję za te wieści i proszę o przepis na prawdziwy gyros.Pozdrawiam autora i bohatera wiadomości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lubie kebaby i lubię je testować, mało miejsc jest w Krk gdzie można zjeść dorby kebab. Najważniejszy jest dla mnie smak i składniki, najlepszy jak do tej pory najlepszy kebab udało mi sie zjeść w Quick Hosue . Po pierwsze świeże mięso , 100% jagnięciny, maja certyfikowane eko mięso - chyba jedyni w Krk nie spotkałam się, miso przygotowują i doprawiają sami. Wszystkie dodatki mają arabskie, prawdziwa harisa, kolendra itp. po drugie mięso nie jest krojone tylko jest to prawdziwy grillowany shish. Szczerze polecam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w 3 kebabowniach byłem i tylko mógłbym polecić ten z wawrzyńca , 13 słaba, Quck marne (gotowa porcja odgrzewanego mięsa - paluch ), Podobno warto odwiedzić Habibi (sprawdzę) i może Akropolis. Generalnie kebaby w krakowie i małopolsce to jedna wielka porażka bryja mixu z ulepszaczami kupowana gotowa w jakims makro.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tylko QuickHouse na Zwierzynieckiej, najlepszy jaki jadałam, dużo mięsa i sporo dodatków. Mają też dobre burgery, ale najlepsze są kebaby z jagnięciną nigdzie indziej nie udało mi sie zjeść tak dobrze przygotowanego kebsa, a dobry kebab to naprawdę rzadkość. Jak lubicie i testujecie i spróbujcie, warto.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  1stANBUL na Batorego to porażka, pomijam już zimne i niedopieczone mięso, ich kebab nie leżał nawet obok tureckiego
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niedawno jadłem kebab z Tahini Restaurant i bardzo byłem zaskoczony smakował przyswoicie,jagnięcina była bardzo smaczna...a sos czosnkowy mają super!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0