Więcej
  Komentarze
  To jakieś alternatywne zestawienie.......bardzo alternatywne....:-)))) (Byłem w 7 miastach z pierwszej dziesiątki). I mieszkam w stolicy .....podziemnej pomarańczy ..... P.S. w Pcimiu noclegi są po 25 złotych.....
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  W środę warto odwiedzić krakowski Rynek! Naszych praw nie oddamy! 30 listopada o godzinie 18.00, Kraków, Rynek, od strony Ratusza. Demokracja jest wtedy, gdy szanowana jest wolność wyrażania poglądów. Gdy rząd pracuje nad ograniczaniem zgromadzeń publicznych to demokracja właśnie się kończy! To może być ostatnie legalne zgromadzenie – przyjdź i wyraź swój sprzeciw! Posłowie PiS wnieśli do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy – Prawo o zgromadzeniach. Już 29 listopada odbędzie się pierwsze czytanie tego projektu. Obecnie o tym, czy odbędzie się manifestacja decyduje władza samorządowa. PiS planuje dodać do grona decydujących wojewodów, czyli swoich przedstawicieli. Wprowadza też hierarchię organizatorów. Pierwszeństwo do organizowania zgromadzeń ...będą miały organy władzy publicznej i kościoły. Ten projekt to w znacznym stopniu ograniczenie swobody Prawa o zgromadzeniach. Uderza też w wolność do kontrmanifestowania. Bardzo wyraźnie wskazując, których manifestacji nie można zakłócać innymi manifestacjami. Wolność zgromadzeń gwarantuje art. 57 Konstytucji RP, zgodnie z którym „każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich”. Dziś ustawa daje prawo do organizowania manifestacji każdemu, kto ma pełną zdolność do czynności prawnych, a więc osobom fizycznym i prawnym. Zmiana ustawy może oznaczać: Koniec legalnych demonstracji, koniec możliwości sprzeciwu wobec brutalnych dla kobiet ustaw, koniec możliwości sprzeciwu nauczycieli i rodziców uczniów, koniec możliwości żądań przez pielęgniarek, górników, rolników. Koniec pikników i marszy KOD i każdej innej grupy obywatelskiej. Koniec legalnego sprzeciwu wobec manipulacji smoleńskich. Koniec społeczeństwa obywatelskiego. Naszych praw nie oddamy! BĄDŹ! MOŻE TO BYĆ OSTATNIA LEGALNA DEMONSTRACJA, OSTATNIA POKOJOWA!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To chyba ranking 100 miejsc w Europie, które można odwiedzić jak najtańszym kosztem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  w całym rankingu stu miast nie ma ani jednego z Niemiec, Szwecji czy Austrii (i kilku innych). Rozumiem, że to przez niedopatrzenie?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To jakies jaja ! A w ogole to radzilbym omijac Trivago szerokim lukiem jest wiele lepszych portali tego typu.Ja juz po obejrzeniu ich reklam,kompletnie idiotycznych mialem dosc.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  a co tam robi Safranbolu/Turcjia? Przecież to Azja!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Co ciekawe brak tu Wenecji, Barcelony czy Aten z ich kosmicznymi cenami. Zatem według trivago nie warto tam jechać 😀
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Polska + Litwa = 1/10 calego Europejskiego rankingu:)
  @Juozas Andrikonis Rzeczpospolita Obojga Narodów 🙂
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @etanim Abu Tautu Republika🙂
  już oceniałe(a)ś
  0
  0