Więcej
  Komentarze
  zostawiają GW w sraczu :( chamy jedne
  już oceniałe(a)ś
  23
  6
  PIS-ożerca (polsko języczny obywatel ) pozostawia w hotelu napoczęte dziecko i twierdzi ze to nie on tylko kolega winny
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  O jakich kosmetykach mowa? Bo te malutkie mydełka, szamponiki i żele pod prysznic można zwyczajnie zużyć, bo chyba po to one są udostępniane gościom? Czyżby to była dekoracja łazienki, a hotel liczył na to że pozostaną nietknięte? Może serwetki do wycierania ust i wykałaczki też są kradzione, bo tyle tego idzie ... podobnie cukier, sól i pieprz na stołach, papier toaletowy w toaletach i lód do drinków - normalnie giną w oczach :)
  @framp Np. o tych w podajnikach przemysłowych, które przelewają do butelek. Najlepsze i tak są "szwedzkie stoły" śniadaniowe i pakowanie w plastikowe pojemniki jedzenia na cały dzień.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @framp Ja tam zawsze zabieram z pokoju mydlo, szampon, herbate i kawe, a czesto tez papier sralny. kiedys bralem tez dlugopisy ale juz mi przeszlo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @framp też zwróciłam na to uwagę; czy mam zostawić używane mydło, lub szampon? bzdura; przecież nie oferują nam drogich perfum w butelkach 200 ml;
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jakieś bzdury... Kosmetyki zabierają? Naprawdę? Bułki i ser na śniadaniu pewnie też znikają? I zapomnieliście o prądzie: tego kradną najwięcej (na przykład do ładowania telefonów). A to ze stringami, kochance i żoną z dzieckiem, to najlepsze... Ktoś uwierzy, że "nasz partner" (czyli kto? :D) kojarzył klienta i potem "przypadkiem" go widział w sklepie???
  @prawdziwy.tebe ze szweda? Oczywiście. Jeden wykupuje jedzenie a potem wynosi żonie i dzieciom. Każdy musi oczywiście rozstroić telewizor. Żaden nie przyzna się że coś zepsuł. Jeden mistrz został przyłapany na wynoszeniu 11 ręczników - zabrał z brudownika. Co roku dokupujemy około 60 - 70 łyżeczek do herbaty. - licząc 3500 gości to i tak niewiele. Jednemu "ukasowi" wpadła rolka papieru toaletowego do muszli to usiłował ją przepchnąć na drugą stronę. W tym roku zginęły 3 parawany, jeden leżak plażowy. Prócz tego zginął mikser dżwięku - z kawiarni. Żarówek nie kradną, ale już głowice terostatyczne z kaloryferów tak. Nawet klamki w zeszłym roku - od drzwi balkonowych. Napiwek? Jeden na dwieście.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ciekawe ilu Polakow zostawia np 5-10 euro pokojowce za pobyt?
  @mniklasp Co najmniej jeden ;-)
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @kapitan.kirk Drogi Kapitan.kirk, bardzo cenię Twoje wypowidzi. Podaj imię pokojówki :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @guramdam3 Aż tak blisko się nie poznaliśmy; nie jestem szefem MFW ;-P Pzdr
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @kapitan.kirk Zaraz, zaraz, nie poznałeś się tak blisko z pokojówką, czy ze mna? Dlaczego nie chcesz opdowiedzieć? :) Tak tylko pytam :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @guramdam3 Pokojówkę oczywiście miałem na myśli; na Forum wszak wszyscy jesteśmy na "ty" (czasem tylko z dodanym jakimś rzeczownikiem w wołaczu). Pzdr
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @kapitan.kirk > Pokojówkę oczywiście miałem na myśli; I nie boisz się przyznać na tym forum? ;) Nawet po moim wołaczu o imię pokojówki? :) Serdeczne pozdrowienia. G3.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @mniklasp Pokojowke to ja moge co najwyzej przeleciec
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Peter Longjohn weź i się przeleć, byle daleko, prostaku;
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Co bierze Polak? Co bierze Francuz, Niemiec czy Holender? A wiec z autopsji.Lazurowe wybrzeze.Najczesciej gina reczniki.Zdarza sie wyniesiony pilot od telewizora, nawet papier toaletowy.Ludzie takze sporo zostawiaja.Bizuteria, pieniadze a nawet komputery. Zreszta podobnie jest pod kazda szerokoscia geograficzna.Mlodzi Niemcy sporo pija,Rosjanie niesamowicie powazni a Polacy?....mozna powiedziec srednia europejska.Najczesciej znaja angielski, grzeczni...
  @prawdziwy-moher Nic dziwnego, pisi i wyborcy pisu nie jeżdżą dalej niż do powiatu (na odpust).
  już oceniałe(a)ś
  4
  7
  Na Gazecie jak zawsze można liczyć na artykuły z tezą "Polak złodziej" tudzież cham, arogant, brudas, antysemita, nierób itd. itd. Można się już przyzwyczaić. Opiszcie lepiej jak wyglądają hotele po najeździe dziczy z Izraela, która przybywa na wycieczki wcześniej odpowiednio nastawiona w szkołach do Polaków, których jednym tchem wymieniają obok Niemców jako sprawców holokaustu.
  @mobert_ratycz Czyli rozumiem, że wyznajesz zasadę "o nas mówić tylko dobrze, albo wcale". Hipokryzja.
  już oceniałe(a)ś
  6
  9
  @mobert_ratycz > których jednym tchem wymieniają obok Niemców jako sprawców holokaustu. Jakich Niemców, jakich Niemców? "Nazistów" (nie mieszać z Niemcami) i Polaków, którzy podstępnie skorzystali z napaści Faszystów-Niemców by za przykazaniem Niemiecko-Austriackiego Hitlera morodować mieszkających w Polsce od stuleci Żydów.Przez stulecia mieszkali, bo w innych krajach ich morodowali, a teraz to Polak winny, bo na Niemca-Hitlerowca potomkowie Holokostu boją się złego słowa powiedzieć.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @guramdam3 Polska język trudna język być? Poproś Panią od polskiego o kilkaset godzin korepetycji. na początek.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @notremak > Polska język trudna język być? Jak widać dla Ciebie tak. :) :) :) Facet, chyba, że factetko :) załóż się ze mną publicznie kto lepiej zna j. polski. Załóż się ze mną publicznie o "długość" pochodzenia :) :) :) A jeśli nie masz za sobą zrywów przeciw Carowi, Rosji Sowieckiej, Gestapo, etc., odszczekaj to psie fałszywy. :) Oczywiście możesz też mnie mnie wyzwać na osobisty pojedynek IQ. Nie masz chyba nic przeciwko przyłożeniu "prawdziwemu Polakowi" :) Make my day you SOB :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Ja biore wszystko co nie przyspawane.
  @icc217 To syfa też już masz :) :) ;)
  już oceniałe(a)ś
  4
  0