Więcej
  Komentarze
  To jest niepojęte. Żydowska Gazeta Wyborcza mogłaby się zajmować atakami na Żydów. Ale z braku takich incydentów zajmuje się atakami na Arabów i muzułmanów. Dlaczego nie relacjonuje ataków na Palestyńczyków w Izraelu? Tam mogłaby zebrać bogatszy materiał. Żydowska Gazeta wychodzi po polsku. Mogłaby się też zajmować atakami na Polaków w UK i innych krajach i publikować takie listy, ja ta. I byłyby to listy co najmniej dziesięć razy większe. Ale tego nie robi. Zastanawia mnie skąd ma tylu czytelników zaineresowanych takimi marginalnymi wydarzeniami. Jeśli tak interesują Gazetę pobicia, to mogliby też rejestrować pobicia dzieci przez rodziców, pobicia żon przez pijanych mężów, pobicia młodszych uczniów przez starszych itp. Jednak ilość zainteresowanych czytelników chyba spada, bo Gazeta zaczyna zwalniać pracowników ...
  @m78k A mnie zastanwia skąd się biorą takie tępe baławany jak ty. Chociaż nie, nie zastanawia mnie to, twoje życie, ty musisz być podłą osobą. Dlatego wolę być z daleka od kogoś takiego.
  już oceniałe(a)ś
  15
  15
  @kajmir Ale pewnie na innym forum będziesz się żołądkował na temat mowy nienawiści? Ja też nie przepadam za takimi obłudnikami, jak ty.
  już oceniałe(a)ś
  14
  11
  @m78k Głąbie ale nie piszemy o głodujących murzynkach tylko o Polsce faszystowskiej więc nie odwracaj kota do góry ogonem,nie bądź demagogiem ,zajmij się Polską prawdą.A twój faszystowski mózg jakby pracował to by wyskrobał ze swoich płytkich zakamarków ze tobie podobni nie przegłosowali ustawy o przemocy w rodzinie,więc morda w kubeł.
  już oceniałe(a)ś
  10
  9
  @jan-ru Epitety jakich używasz zdradzają twoje pochodzenie. A może mieszkasz na stałe w Izraelu?
  już oceniałe(a)ś
  16
  12
  @m78k Przepis w kilku krokach na ludobójstwo: Krok pierwszy - ogłoszenie wyimaginowanej szkodliwości społecznej grupy ludzi. Krok drugi - ignorowanie przypadków przemocy wobec tej grupy. Krok trzeci - oznaczenie i izolacja grupy. Krok czwarty - fizyczna eliminacja. Jak do tej pory nie było przypadku ludobójstwa który by w sposób znaczący odstąpił od tego schematu. Więc serio uważasz że jak już jesteśmy na granicy kroku drugiego to trzeba zamykać oczy?
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  @Michal Wojciul >>Krok pierwszy - ogłoszenie wyimaginowanej szkodliwości społecznej grupy ludzi.<< - np tzw "niewierni", czyli nie podzielający wiary w tzw "allaha". >>Krok drugi - ignorowanie przypadków przemocy wobec tej grupy.<< - to akurat mamy na bieżąco na Gazwycie i w ogóle w tzw "środowiskach lewackich" (czymkolwiek one są). >>Krok trzeci - oznaczenie i izolacja grupy. Krok czwarty - fizyczna eliminacja.<< oba kroki są już dokonane w wielu rejonach świata. Patrz mordowanie chrześcijan przez tzw "boko haram" czy tzw "państwo islamskie". W Europie zdołano przejść bezpośrednio do czwartego kroku. >>Więc serio uważasz że jak już jesteśmy na granicy kroku drugiego to trzeba zamykać oczy?< - więc na serio nie widzisz, że czwarty krok jest już w toku?
  już oceniałe(a)ś
  9
  7
  @m78k smutne ale prawdziwe. Przecież żydzi strzelają do 'uchodźców'. robi im ktoś choćby wyrzuty? rzadko. Ale niech tylko jakiś policjant w Europie choćby skierował broń w kierunku ciapatego, za_je_bią go żywcem.
  już oceniałe(a)ś
  9
  7
  @m78k Syjonizm, lewactwo, odcięta od koryta, Soros
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  @rabieg > Syjonizm, lewactwo, odcięta od koryta, Soros Prosty schemacik, prosty rozumek. Akurat dla nazistowskiego łysola, który w dudzie ma Polskę, a stroi się w biało-czerwone barwy jedynie po to, aby usprawiedliwić swoją nienawiść do innych. Drogi reżimowy neokomunistyczny prawaku podpisujący się 'rabieg', jeżeli piszesz coś o korycie, to może zwróć uwagę, że jeszcze nigdy w historii tego Kraju nie było takiego runu do koryt jaki mamy obecnie. Liczba różnego typu Misiewiczów pobiła wszystkie rekordy. Co więcej, aby można było dostać się do jak największej ilości koryt i rozdać je swoim znajomkom, PiS zniósł konkursy na stanowiska. Jednym z efektów jest, to że dziś mamy obniżony poziom inwestycji i rekordowy wzrost zadłużenia, a za rok ten rekord znów zostanie pobity. Za czasów PO, próby obsadzania stanowisk swoimi pociotkami nazywało się nepotyzmem i było powodem ogólnej krytyki. Obecnie za czasów PiS, to jest reguła, a ze względu na masowość tego zjawiska już nikt nawet specjalnie tego nie krytykuje. Warto też wspomnieć, argument "odcięcie od koryta" był i jest zasłoną dymną dla reżimowej PiSowskiej propagandy, która ma usprawiedliwić masowe przyssanie się do koryta.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @Michal Wojciul Prawie dokładnie tak, z małym szczegółem. Po kroku drugim jest jeszcze stygmatyzacja i wykluczenie z przynależności do gatunku ludzkiego (np. nazywanie karaluchami - Rwanda).
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  >>Kobieta (która w związku z prześladowaniami ubiegała się wraz z rodziną o status uchodźcy) usłysza­ła kierowane pod swoim adresem ksenofobicz­ne obelgi: "Wypier.., ter­roryści" i "Muzułmańska k...wa". Jeden z męż­czyzn próbował też ze­rwać z niej hidżab (no­szoną zgodnie z zasa­dami islamu chustę za­krywającą włosy i szyję). Napastnik szarpał kobie­tę i uderzył ją w głowę.<< - i oczywiście jest to całkowicie bez związku z morderstwami i gwałtami, jakich na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej dokonują mahometanie w Europie.
  @irocx a ona ich dokonuje jełopie? to może Tobie ktoś powiem wklepać za to ze Polacy kradną.
  już oceniałe(a)ś
  7
  6
  @allyjuly Gwałt się gwałtem odciska. Chcesz może powiedzieć, że ci ,których pomordowali mahometanie w ciągu kilkunastu miesięcy, byli w jakikolwiek sposób winni?
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  a gdzie ja to napisałam? napisałam że nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. No ale u prawaków nie ma czegoś takiego jak logiczne myślenie prawda? tak samo jak czytanie ze zrozumieniem jest dla Was celem wręcz nieosiągalnym.
  już oceniałe(a)ś
  5
  6
  @allyjuly "napisałam że nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa." - powiedz to ofiarom mahometan w Europie Zachodniej. Bo przecież nie zostali zabici za to, że po prostu byli nie-mahometanami (odpowiedzialność zbiorowa), na pewno mieli jakieś indywidualne przewiny wobec mahometan, przewiny na tyle duże że zasługiwały na śmierć. >>tak samo jak czytanie ze zrozumieniem jest dla Was celem wręcz nieosiągalnym.<< - właśnie miałem Cię zapytać, dlaczego mi ubliżasz? Za to, że napisałem prawdę o mordach dokonywanych przez mahometan i o tym, że to wywołuje chęć odwetu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  mam nadzieje, ze Polacy nie przestana przesladowac takich lewackich organizacji, jak nigdy wiecej. Nie ma dla was miejsca w Polsce, wasza obrzydliwa ideologia multikulti zbankrutowala wraz ze szturmem opalonych imigrantow na plaze Europy. Jestescie razem ze swoimi mediami tylko szkodnikami
  @pytlarro jakie masz kompetencje by opiniować dla kogo jest miejsce w PL i kto jest szkodnikiem?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @egon77 Jest wolnym człowiekiem w wolnym kraju i może wygłosić taką opinię.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @irocx skoro to (jeszcze) "wolny" kraj, to bez względu na widzimisię @pytlarro nikt nie ma prawa decydować o tym, dla kogo jest tu miejsce, a dla kogo nie. a już na pewno kryterium nie będzie to, czy czyjaś ideologia pokrywa się z ideologią @pytlarro
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  margines,który jest w każdym kraju.poprawność polityczna każe robić z igieł widły...
  @janusz kuszpit Niemcy przed wojną też tak mówili, a przestali jak zrujnowali swój kraj i całą Europę, przy okazji. Tak, że nie ma sprawy.
  już oceniałe(a)ś
  11
  11
  @maxxx93 Mówisz o tym, że mahometanie mogą zrujnować pół Europy? Też się tego boję.
  już oceniałe(a)ś
  15
  9
  @janusz kuszpit taa margines. To nie my, to bije margines, przy przyzwoleniu rządu i kościoła. Tylko jak naszych zaczęli walić w Angli to już nie angielski margines?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  >>19 stycznia w Domu Studenta nr 3 przy ulicy Kordeckiego dwóch mężczyzn rozkle­iło naklejki z hasłem "Nie dla islamizacji Euro­py".<< - jasne, lepiej żeby mahometanie rozjeżdżali nas ciężarówkami na ulicy.
  już oceniałe(a)ś
  29
  27
  A w Wielkiej Brytanii,jakże niby tolerancyjnej,po referendum o Brexicie tylko w ciągu DWÓCH TYGODNII policja brytyjska odnotowała 3000 tysiące ataków na tle rasowym!Rozumiecie ,3000 tysiące w ciągu dwóch tygodnii!A w Polsce ile ich było ,bo nie doczytałem?
  @alimazgali45 3000 tysiące to 3000 000 czyli 3 mln ;)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Porażają wpisy pod artykułem. Mówicie, że islamiści nienawidzą? A wy, czym się od nich rożnicie? Kto wam do łepetyn nakład, że nienawiść i przemoc to rozwiązanie. Jeszcze sie może za chrześcijan i patrotów uważacie? Ani w waszych słowach Boga ani tym bardziej patriotyzmu. Sprawdzcie czym rozni sie patriotyzm od nacjonalizmu. do czego prowadzi rasizm. I przestancie ośmieszać Polskę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Tylko społeczne zero, które wie że nic nie jest warte, poprawia sobie humor atakami na tych, których jest mniej - są słabsi i nie mogą się bronić. "Nigdy więcej", oby ta nazwa nie okazała się przewrotna, bo politycy z szaleństwa tej nienawiści uczynili wehikuł do władzy.
  @nie daj sie no cóż, to chyba nawet świadczy o samym multikulturalizmie, że ludzie go po prostu nie chcą. na zachodzie chcieli, bo jeszcze nie wiedzieli co to jest. Teraz już chyba wszyscy wiedzą, uświadamiają sobie, no i wajcha powoli się przekręca.
  już oceniałe(a)ś
  7
  6