Więcej
  Komentarze
  Nie rozumiem jak konstruowano ten ranking. Ogólnie Polska powinna być wysoko, bo mamy nową bazę hotelową i dość wykwalifikowany personel. Do tego korzystna relacja jakość/cena. To przekłada się na wysokie oceny w trivago. Ale czołówka rankingu to małe miasta turystyczne - tam zakłóceniem mogą być 2-3 dobre hotele które zawyżają ocenę. W dodatku w 60-tysięcznej Materze w historycznym centrum praktycznie nie ma hoteli, a tylko same B&B, które turyści oceniają nieobiektywnie jako "urocze" (bo drążone w skale), a nie ze względu na realny komfort. Więc duża doza subiektywności. 6 miejsce Lecce, a więc miasta z południa Włoch to są już kpiny z turysty. Każdy, kto był w Apulii wie co piszę. Znalezienie sensownego B&B, nie mówiąc o hotelu w granicach 40-60 € graniczy z cudem. Szczytem wszystkiego był hotel (nazwę z grzeczności przemilczę) mający właśnie na trivago ocenę powyżej 80/100, w którym kibel miałem pod prysznicem. Naprawdę:)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  dwa najpiękniejsze miasta w Polsce to Bielsko i Szczecin
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  A Lublin? www.lublin112.pl/tapniecie-demograficzne-lublinie-liczba-mieszkancow-osiagnela-poziom-1985/#comment-100376 ...to już końcówka tego miasta?
  @Pisul Maximus Lublin spoko, ale na weekend. Jako były mieszkaniec tego miasta stwierdzam, że biznesowo tam się NIC NIE DZIEJE. Już więcej klientów przemysłowych mamy w Rzeszowie i okolicach. No, ale miasto ma lotnisko. Pełen sukces władz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  powiedzmy sobie szczerze: dla zwykłego podróznika z plecakiem hotele wymienione w tym artykule sa poza zasiegiem portfela młodego człowieka. Śpie w hostelach w całej europie, najczęsciej w pokojach wieloosobowych i daje słowo: wracam bardziej szcześliwy z urlopu niz bywalec 5 gwiazdkowego hotelu. No ale jeden lubi chleb, a drugi bułki :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Proszę by z Gości nie robić idiotów. Informacje są nierzetelne. Wymieniono tu hotele 5 gwiazdkowe a nie te cieszące się największym uznaniem. Wystarczy wpisać www.trivago.com i Poznań, by przekonać się, że współczynniki zadowolenia wynoszą dla: City Park Residence - 8.8, Sheraton jeszcze gorzej bo 8.4 a Blow Up Hall zaledwie 8.3. Tymczasem hotel IBB Andersia, który jest najlepszym hotelem hotelem w Wielkopolsce od 5 lat uzyskał wynik 8,9 na 10 możliwych.
  @Wo Ma W Rankingu brane są pod uwagę oceny hoteli z ponad 250 stron rezerwacyjnych, z którymi trivago współpracuje....
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Wo Ma Czytaj że zrozumieniem. To nie jest ocena pojedynczych hoteli. To jest ocena całej bazy noclegowej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @swieta-panienka "Na najwyższe oceny użytkowników wyszukiwarki trivago.pl zasłużyły hotele...." sama czytaj ze zrozumieniem panienko :*
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @Gosc: Kasia Kochana to pooglądaj inne portale rezerwacyjne i się przekonaj.Zresztą..."Najlepszymi hotelami w Poznaniu, zdaniem użytkowników wyszukiwarki," a nie średnia ocen z 250 współpracujących stron rezerwacyjnych. Ktoś tu wypisuje bzdury a Ty im wtórujesz!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  >>>Sheraton, Copernicus oraz Radisson Blu. to już wiadomo dla kogo ten ranking
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  W Polsce jest nowa, dobra baza hotelowa, ale stary smród. Do którego miasta teraz wejdziesz, tam smród pochodządcy z palenia węglem. Polak ma problem z zapachem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2