Więcej
  Komentarze
  "Wchodząc do restauracji Piękna Góra, w oczy rzucają się trofea myśliwskie." Idąc przez most spadłą mu czapka.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Restauracja Tatiana, owszem byłem i stwierdzam, że ten Skyscanner to by pewnie swojego palca we własnym tyłku nie potrafił znaleźć a co dopiero kuchnię regionalną w tejże Tatianie;
  @janjan101 Bez dyskusyjnie ma Pani/Pan rację. Kuchnia regionalna jak cholera. Zdecydowanie Karczma pod młynek na tyłach Roździenia ma lepszą kuchnię regionalną;-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak rozumiem, to ci właśnie karczmarze przekonali Redakcję GW, że ich knajpy są najlepsze, w sposób wiadomy dla karczmarzy i redaktorów, co poskutkowało tą tłumnie czytaną reklamą. Czy ktoś tu jeszcze płaci za prenumeratę? Jeśli tak, proszę lepiej pójść sobie na dobry obiad, niekoniecznie do jednej z tych knajp.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A gdzie zjeść kulebiak?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To na zdjeciu wygląda jak ... kupa.
  już oceniałe(a)ś
  11
  10
  Wspaniała sprawa, a oryginalne kluski śląskie i rolada są przepyszne!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Pierwsze skojarzenie ? k u p a ,żle to się koj.
  już oceniałe(a)ś
  0
  5
  To wyglada jak "klocek" w sosie. Pamietam, gdy ogladalem na BBC Lifestyle brytyjska wersje programu "Ugotowani", ktory leci u nas na tvn. Wystepowala tym razem jedna Polka. Bardzo fajna, ladna i inteligentna dziewczyna, wladala perfekcyjnie angielskim, wykrztalcona w Polsce. No i przyszla jej kolej, przyszli goscie a Polka ugotowala slaskie roladki w sosie. Gdy ta jedna, troche starsza Brytyjka, widac po ostrych przejsciach alkoholowych w przeszlosci, zobaczyla ta roladke w sosie powiedziala wlasnie, ze wyglada to jak kawalek goowna na talerzu. Ha, ha, ha! Ale sie smialem. No ja tam slaskie jedzenie bardzo lubie ale sie niezle usmialem z tej prymitywnej Brytyjki. A mowia, ze tylko u nas takie prostaki! :)
  już oceniałe(a)ś
  4
  10