Więcej
  Komentarze
  ta Budowa przystanku Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Kraków Sanktuarium wraz z infrastrukturą komunikacyjną to czysta glupota i to jeszcze za nasze pieniadze. Komu to tak naprawde sluzy. ul biezanowska niejest wyremontowana od 40 lat a jezdzi nia duzo ludzi a tutaj dni mlodziezy i nowe drogi i nowe przystanki. Kiedy ktos wkoncu zrobi cos dla ludzi na codzien a nie od swieta i to nie dla krakowian?
  @Gość: m <<<ta Budowa przystanku Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Kraków Sanktuarium wraz z infrastrukturą komunikacyjną to czysta glupota i to jeszcze za nasze pieniadze. Komu to tak naprawde sluzy.>>> Pięćdziesiąt metrów dalej zaczyna się ogromne centrum handlowo-usługowe z biurowcami - jeżeli coś jest dziwnego w tym przystanku, to jedynie to, dlaczego nie powstał już kilkanaście lat temu. <<<ul biezanowska niejest wyremontowana od 40 lat a jezdzi nia duzo ludzi>>> Na głównym odcinku - od Jerzmanowskiego do Małej Góry - remont generalny skończył się 3 miesiące temu.
  już oceniałe(a)ś
  15
  7
  @kapitan.kirk Dlaczego w takim razie nie zlokalizowano tego przystanku dalej, żeby obsługiwał i to centrum a także posłużył mieszkańcom osiedla za Jugowicką i ew. mieszkańcom Klinów przy pomocy autobusu po Jugowickiej? Przystanek Kr. Łagiewniki już jest.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  @Gosc: suplement_diety <<<Dlaczego w takim razie nie zlokalizowano tego przystanku dalej, żeby obsługiwał i to centrum a także posłużył mieszkańcom osiedla za Jugowicką>>> Ale gdzie "dalej"? Zerknij na mapę na stroni ZIKiT - przystanek jest zlokalizowany dokładnie za halą Karefura, z dojściami z obu stron do środka centrum. A mieszkańcy osiedla za Jugowicką mają przystanek Swoszowice, który jeszcze w obecnej perspektywie finansowej UE ma być gruntownie wyremontowany i przebudowany na P+R. <<<Przystanek Kr. Łagiewniki już jest.>>> Tylko że Łagiewniki nie obsługują centrum handlowego, a z kolei nowy przystanek nie ma możliwości przesiadki na tramwaj. Był on zresztą uwzględniony na wszystkich od samego początku koncepcjach SKA od ponad 20 lat, nawet kiedy jeszcze o żadnym Sanktuarium nikomu się nie śniło - zapraszam do archiwów. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Akurat budowa Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej to jest jedno z lepszych rozwiązań, przy obecnym napływie samochodów i smogu , powiniście ludzie cieszyć się że wchodzą inne możliwości poruszania się po mieście. A że ŚDM - one przeminą a przystanek zostanie .
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @Gosc: KraKózka 100/100 , dzieki za głos rozsadku
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Wydajecie miliony na ŚDM a nawet chodników w mieście nie wyremontujecie. Niektóre są tak nierówne, że osoba niepełnosprawna nie jest w stanie się poruszać po chodniku.
  @Gość: antek Dziury i garby na chodnikach jak ruskie - nikt ich nie zapraszał, same przyszły. W przypadku ŚDM zaproszenie jednak było, a to że nie zapraszający wydaje miliony to już dla ŚDM nie wiele znaczy.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  @Gość: antek Wyrmontują ? na Europejskim tzn ul. czerwone maki nie ma chodników od zawsze nawet nie prosimy o wyremontoanie, chielibysmy żeby wogóle ktos je wybudował. Miasto jest zarzadzane w skandaliczny sposób.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @Gość: antek A w jakim mają być stanie, skoro większość służy za parkingi?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @Gosc: Wyborca tragicznym....idealizm nas zabije jako #DobraZmiana-:)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Basen, Bagry i rozwiązania komunikacyjne - tu Kraków rzeczywiście zyska. No może jeszcze ewentualnie krematorium (choć np. mnie się ono nie podoba). cała reszta, a szczególnie inwestycje związane z SDM to strata, a nie zysk dla miasta
  już oceniałe(a)ś
  32
  11
  Najpierw zróbcie KOCMYRZOWSKĄ a potem pogadamy, ale raczej beze mnie bo ja mam już 40 lat i raczej nie doczekam się tego remontu. Zaznaczam że jestem w miarę zdrowy i dbam o siebie !
  już oceniałe(a)ś
  20
  3
  a kiedy dokończymy kanalizacje?
  już oceniałe(a)ś
  18
  1
  AUTOBUS 128 TRZEBA PRZYWRÓCIĆ
  już oceniałe(a)ś
  18
  2
  "Ponad to, za ok. 5 mln zł miasto wybuduje przedszkole" No to ja chętnie wezmę te 5 milionów i wybuduję DWA przedszkola. W tajemnicy powiem, że w kieszeni zostanie mi minimum 1 milion.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  W spisie nie widzę remontu ulicy Cechowej, która odbiega od standardów przyjętych w trzecim świecie. To skandal i wstyd.
  już oceniałe(a)ś
  17
  2