Więcej
  Komentarze
  Jesteście pewni,że będzie impreza sylwestrowa?.Że w ogóle Sylwester będzie w tym roku?.Że nie odwołają?.A po co ma być?. Żeby"najgorszy sort Polaków" bawił się i cieszył na placach i ulicach?
  @Gość: c.t.k Ci co przyjda to pokaza, ze do tego sortu naleza, ale z przykroscia nalezy stwierdzic, ze taka jest niestety wiekszosc, bezrozumna, bezmysla i poprostu glupia. Pokazaly to ostatnie wybory.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  "zabawa" na 10 stopniowym mrozie, w kożuchu i słuchanie "wyjców". no jeszcze można w łeb dostać rzuconą butlą po szampanie, albo być orżniętym z telefonu w drodze powrotnej. rzeczywiście tyle to ma wspólnego z "zabawą", co ziele angielskie z Anglikiem. grupa osób oczywiście zarobi i w styczniu wyjedzie na ciepłe wyspy a potem umieści zdjęcia na fejsie, żeby ludziki mogli pozazdrościć.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  wreszcie ten najgorszy sort Polaków się pobawi!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Najgorsza hołota w Sylwestra siedzi przy kompie i z zajadami na ustach oraz wrzodami na żołądku piszą hejty i leczą swoje kompleksy
  @Gość: siostra aniela A pawicowa, katolicka elita drze ryje na Rynku, pije, sra i zyga,jak na "prawdziwego Polaka" przystalo i rzuca butelkami, pozostawiajac po sobie "piekno i dobro".. Nie tylko zreszta w Sylwestra, to juz u was norma. Bog z wami, chamskie prymitywy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Na tzw. imprezach plenerowych bawi się zazwyczaj najgorsza hołota.
  już oceniałe(a)ś
  7
  10