Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Podrzucę "deweloperom" parę pomysłów, zupełnie za darmo. Słoik Residence, albo Zagroda Czereśniaka, 4-raki Buraki-Ziemniaki, Gumniane Tarasy, Pod Słońcem Rzeszowszczyzny, Słoneczne Pastwisko, Apartamenty Sołtysa, Na Ojcowych Morgach...
  @totus.tytus Odezwał się burak wiejski co to 10 lat temu zamieszkał w Krakowie i ziomali widzieć nie chce.
  już oceniałe(a)ś
  6
  8
  Endżel Wawel -> idealne miejsce dla bogatych, jak np: dla kolesia ze srebrnego maserati na "włoskich numerach", który o mało mnie nie zabił zapachem trawy gdy wysiadł z niego na Kazimierzu.
  @Gość: alp No jeździ taki po Krakowie, policja się powinna nim zająć.. Często Pawią przejeżdża a tam policja lubi sobie zatrzymać ot tak to może go sprawdzą dogłębnie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @Gosc: obserwator007 on ponoć lubi dogłębnie stąd maserati
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Konia z rzędem temu, to wytłumaczy mi jak czytać nazwę Angel Wawel: - Endżel Łejwel? - Angel Wawel? - Endżel Wawel? Więcej tu - budujesie.pl/viewtopic.php?f=5&t=28 Mnie bardzo podoba się praktyka, kiedy nowe inwestycje są określane po prostu daresami, pod którymi się znajdują, jak Prądnicka 65, Masarska 8 czy Nadwiślańska 11... Stary dobry system :) ======================================================= facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie => Polub! Podyskutuj!
  @Gość: budujesie.pl Myślę, że "Ędżel Łełel". Trzeba być konsekwentnym. Zresztą, taka wersja brzmi najbardziej zagramanicznie ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Zamiast "Nabitych w butelkę", "orżniętych", "wydymanych", "zrobionych na szaro" - "Pod dębem", "Leśne", "Urocze wzgórze","Słoneczny stok" itp. Prawda, że różnica spora? ;)
  już oceniałe(a)ś
  16
  4
  endżel wowel kosi wszystko. Ewentualnie jeszcze salwator tałer w bronowicach.
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Kiedyś pewna firma deweloperska wybudowała apartamentowiec na ulicy noszącej nazwisko mojego dziadka, a więc i przy okazji moje. Nazwała inwestycję Apartamenty ....skiego. Gdy ich pytałem, kiedy zamierzają mi oddać moje apartamenty, jakoś nie wykazywali poczucia humoru. :-)
  @stefan99999 Hej! Jesteś kuzynem Marka K? :-)) On też tam dzwonił i też się żalił że nie wykazali się poczuciem humoru:-))
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @Gosc: awi Alter ego. A Ty kto?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dom wschodzącego słońca może się wydawać nazwą pretensjonalną. Ale patrząc od ul. Wybickiego słońce wschodzi właśnie w przestrzeni pomiędzy jego dwoma wieżami. A swoją nazwę otrzymał w czasach, kiedy nie było jeszcze wszystkich "residence" "plaza" "garden", inwestycje nazywane były od nazw ulic lub klasycznie - np. Dom pod żaglami...
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Akurat nazwa "Ukryte pragnienia" nawiązuje do tytułu filmu,a ten deweloper dość konsekwentnie nazywa budowane przez siebie osiedla okołofilmowo (Eldorado, Wichrowe wzgórze). Nie ma co bić piany.
  już oceniałe(a)ś
  11
  5