Więcej
  Komentarze
  Nie powinienem tego głośno mówić, ale trzeba oddać Hansowi Frankowi jedną zasługę. Uporządkował plac św. Idziego. Pozostaje jedynie żałować, że nie przebił się aż do tego, co teraz znamy jako skarbówkę. Wtedy by był ładny plac. A gdyby go jeszcze połączyć z podnóżem Wawelu i zabronić jazdy Podzamcze...
  już oceniałe(a)ś
  13
  5
  Bardzo chciałbym zobaczyć materiały na temat synagogi, która znajduje się tuż za Domem Suskiego (wejście z podwórka kamienicy, teraz owiniętej jeszcze chyba siatką, ze stowarzyszeniem samorządów czy czymś takim w bramie i sklepami po obu jej stronach)
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  A zastanówmy się co zostanie po naszych czasach w okolicach centrum Krakowa i Wawelu... Jak myślicie, jak z perspektywy czasu ludzie ocenią np. Angel Wawel i jego budowniczych? budujesie.pl/viewtopic.php?f=5&t=28 Albo Hotel Poleski (czy jak mu tam) na przeciwko zamku.. ========================================= facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie => Polub!
  @Gość: budujesie.pl Myślisz, że to wytrzyma aż tyle? Angel Wawel ponoć jest zbudowany z podłego sortu materiałów i nie zdziwiłbym się, gdyby się rozleciał szybciej niż blokowiska na Mistrzejowicach.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Pod zdjęciem 10 brakuje informacji. 1 - jeszcze wcześniej było to kolegium jezuitów, 2 - obecnie mieszczą się tu instytuty filozofii, socjologii i religioznawstwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjęcia "lustrzane".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Datowanie w wielu miejscach błędne, np. fot. 21 została wykonana nie w 1915 a w 1909 lub wcześniej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0