Więcej
  Komentarze
  Tak wyglądało podgórze z lotu ptaka w 1944 r: mozliwosci.com/krakow/#1944,50.045269,19.948979,16 (można zmieniać rok w lewym górnym rogu)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Zdjęcie nr 8 - Cyrk Edison wbrew nazwie nie był cyrkiem lecz pierwszym krakowskim kinem ulokowanym w drewnianej pocyrkowej budzie mniej więcej w miejscu dzisiejszego parkingu na rogu Starowiślnej i Dietla.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Hala Targowa w Podgórzu przepiękna, zarówno w środku jak i na zewnątrz. Cudo po prostu. Obecnie stoją tam jakieś badziewne przybudówki! kto wydaje pozwolenie na budowę czegoś takiego?!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zdjęcie nr 5. Wieje z zachodu. W tym dniu ryba na Wiśle brała.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Serdeczne pozdrowienia środkowym palcem dla wszystkich uzależnionych od czterech kółek, tych co "muszom dojeżdżać awtem" a w szczególności ludziom o empatii równej płytce chodnikowej, którzy palą śmieci, zwłaszcza plastiki.
  @Gość: humpy dumpy serdeczne pozdrowienia dla idiotów zostawiających takie bezsensowne komentarze pod niewłaściwymi artykułami
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjęcie nr 10 - obecnie mieści się tutaj najbardziej szkodliwa dla wyglądu i funkcjonowania miasta Krakowa instytucja pod wodzą obecnego prezydenta....UMK-Wydział Architektury i Urbanistyki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Niedługo zrobi się tam Kazimierzo-Ruczaj, czyli żulernia i sypialnie, jeśli tak dalej pójdzie... ================================ Budujesie.pl - Forum o nowych inwestycjach budowlanych w Krakowie
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  i bardzo dobrze - smród, brud i ubóstwo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  6