Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Terlecki mając 170 tys dochodu ROCZNIE odkłada 30 tysięcy i nikt nie widzi w tym nic podejrzanego. Gość nie ma domu, mieszkania ani inwestycji, tylko starego grata za kilka tysięcy. W tym samym czasie ktoś wywala Nowaka z polityki za zegarek za kilkanaście tysięcy. A co pisowcy robią z resztą pieniędzy? Gdzie je ukrywają?
  @Gość: Matematyk To zbadaj i napisz, a nie rzucaj bezpodstawne oskarżenia.
  już oceniałe(a)ś
  3
  6
  @buul_to_jest_nasz_ostatni A ty nie wpadles na to, ze to obowiazek prokuratury/dziennikarzy/CBA, a nie szarego obywatela?
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @Gosc: gosc Aha, czyli szary obywatel może każdego bezpodstawnie napie...ć?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gość: Matematyk ale co w tym dziwnego, ja zarabiam rocznie PIT ok. 250 tys, odkladam ok. 50 tys. reszte wydaje. wiec nie rozumiem argumentu
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  dom o pow. 260 mkw. o wartości 250 tys. zł, ???
  @Gość: qwerty niedaleko mnie gośc wystawił na sprzedaż dom bodajże z 2009 roku 7 pokoi, chciał go sprzedać za 600 tys, ale po trzech latach udało mu się za ok. 300 tys. Wszystko zalezy od lokalizacji...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  72 mkw. o wartości 210 tys. zł - gdzie to mieszkanie się znajduje? w Bytomiu?
  @Gość: asawawaa Tam, skąd poseł pochodzi - w Chrzanowie (taki powiatowy grajdołek, którego burmistrz ma sprawę w sądzie za jazdę po pijanemu). Jak na Chrzanow to i tak wysoko wycenione.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tylu mamy posłów + europosłów + senatorówi nic nie potrafią lobbować za Krakowem. Nie umią się zjednoczyć podan partyjnymi szyldami i wpływać na rząd np. ws. dróg. Ehhh...
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  A majątki poukrywane w firmach się nie wliczają?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Jest mi ktos w stanie wytłumaczyć, jak to możliwe, że Terlecki mając 172 tysięcy dochodu rocznie jest w stanie odłożyć tylko 30 tysięcy? Co on robi z resztą pieniędzy? Ludzie się burzą o zatajenie zegarka Nowaka na kilkanaście tysięcy, a tutaj ewidentnie ktoś leci w kulki, próbując wmówić, że przejada rocznie 140 tysięcy nie mając mieszkania/domu.
  już oceniałe(a)ś
  7
  4
  Wniosek jest taki, że wszyscy poza Gibałą jeżdżą starymi rzęchami o mocy porównywalnej do kosiarki. Mimo iż niektórzy mają spore dochody, nikogo nie stać na lepszy samochód ;)
  @Gość: Rajdowiec to nie jest kwestia tego czy Cię stać, widocznie nie mają ciśnienia, w odróżnieniu od większości społeczeństwa, aby mieć furę za 50-100-200 tys bo to każdy zobaczy i jest szpan a jednocześnie syf w mieszkaniu, ściany wytapetowane 30 lat temu albo boazeria, stare okna, linoleum na podłodze - ile osób mieszka w takich warunkach! Ja mogę wydać np 30 tys na auto ale w puszce na kółkach spędzam godzinę dziennie a w mieszkaniu 12 godzin. Wolę za te pieniądze zadbać o wygląd mieszkania a auto kupić za kilka tysięcy. I tak ma klimę, 4 airbagi i jeździ do przodu.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Eee to Pan Terlecki chyba bezdomny jest ,czy ja czegoś nie rozumiem...
  już oceniałe(a)ś
  1
  1