Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie chce mi się nawet gadać. Ten ranking to żenada. Absolwenci z Wawy na pewno zatrudniają się w Ustrzykach i wtedy zarobki im szybują, a ci z Krakowa jadą do Włoszczowej, a tam, niestety, zarobki im pikują. G.wno warte są te wyliczenia i wskazują jedynie na to, że w takich miastach, jak Warszawa, Wrocław i Gdańsk zarabia się lepiej, niż w Krakowie.
  @Gość: absolventus crucis Do Włoszczowy - tak jak do Częstochowy!! Reszta -ok.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "W oparciu o wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń 2014" Super wiarygodne >>badanie<<. Proponuję zacząć dopisywać w tej anonimowej, niewryfikowanej, internetowej sondzie że się zarabia po pińdźsed milionuf na miesiąc, zaraz się okaże że mediana urosła do 100 000!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Mogę prosić o tłumaczenie: Drugą krakowską uczelnią, która znalazła się w zestawieniu jest Uniwersytet Ekonomiczny. Kończąc UEK można liczyć na zarobki rzędu 5,4 tys. zł. O 125 zł mniejsze wypłaty otrzymują absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jakoś mnie nikt nie pytał ? :D A tak serio to sobie możecie te mediany i inne "statystyki" wsadzić ... do szafy :P Takie same bzdety jak średnie zarobki zawodów na pracuj.pl itp - powiem tyle, że za takie średnie wynagrodzenie jak tam wypisali w mojej branży to by może ktoś na pół etatu popracował w czasach totalnego kryzysu gospodarczego :D
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Zabawne, że dajecie wysokości 6000, 7700, 500 z tu nagle AGH 5 942. Ja bym powiedziała, że coś nie gra z metodologią albo rzetelnością.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ha, Ha. Jestem absolwentem UJ. Zarobki 82000 zl / mies, po siedmu latach od ukonczenia magistra. Nie chodzi o szkole, tylko o to czy jest sie ambitnym.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0