Więcej
  Komentarze
  Żałosna jest ta "demonstracja" leśników z poparciem dla wycinki Puszczy. Jeszcze niedawno moi znajomi leśnicy byli pełni zaangażowania w działalność np. popularyzatorską czy edukacyjną i w ochronę podległych im obszarów, czuli się tam jak dobrzy gospodarze. Teraz żaden z nich nie chce nawet rozmawiać o tym, co się dzieje w LP, o chęci takiej działalności jak dawniej nie wspomnę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nic dodac nic ująć,mamy rzady gorsze niż w PRL.Pis ma doświadczenie w dowozeniu ludzi na zawieruchy polityczne.Patent dobry dla Azajberdzanu!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To takie smutne,że leśnicy w ramach swojej pracy i pensji, zostali zdegradowani do stojaków trzymających transparenty z poparciem dla swego pracodawcy i rządu...
  @Anna Grzegorzewska-Aleja Szanowna Pani Anno. Idę o zakład, że co najmniej połowa z tych "stojaków", wystających z hasłami poparcia dla szkodnika Szyszki, to podstawione chłopstwo wszelkiej maści, które ma z leśnictwem tyle wspólnego, co rząd pis z demokratycznym państwem prawa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wnie wiem sam czy to leśnicy, czy może Obrona Terytorialna ? :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ta ustawka "leśników" to coś niebywałego! Naprawdę nie wiem, czy śmiać się, czy płakać! TVP powinno ich pokazać w wiadomościach, pasują tam, jak ulał :))) Jeszcze powinni podstawić jakiegoś muzułmanina, który rzekomo próbuje ich pobić, hahha!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a z drugiej strony smutne leśne dziadki przywiezione autobusami, z wydrukowanymi gotowymi transparentami - jak za PRLu na pochód 1-majowy ... i jedynie zadanie zagłuszać. Był też jakiś zawodowy krzykacz z tekstami "kto wam płaci", "nie jesteście Polakami", "złodzieje, złodzieje" ...
  @brave48 Ten zawodowy krzykacz to Ryszard Majdzik. Ma nawet w wikpedii haslo. Wyjątkowo podła postać hipokryty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @brave48 Wydawali stadionowe dźwięki, mieli nagrane jakieś hałasy, nawet dźwięk dzwonów. Cały czas przeszkadzali. Koszmarne towarzystwo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @brave48 Tak samo jak Uniwersytet Trzeciego Wieku na marszach KODu lub proteście studentów. Też im wolno.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @krzysio333 Tylko taka różnica - ten uniwersytet trzeciego wieku jak go ślicznie nazwałeś idzie protestować, bo pamięta PRL i nie chce do niego wracać. Ci przyszli, bo widać tęsknią do PRL
  już oceniałe(a)ś
  0
  0