Więcej
  Komentarze
  Panie Marku - fajne zdjęcia. Dwie uwagi. Proszę je trochę posegregować, bo sporo kadrów się dubluje i proszę ich nie podpisywać, bo w tym momencie połowa jest źle opisana ;). Zazdroszczę Panu! ;)
  @makalu81 Ponadto, nic do zdjęć nie mam ale do tytułu: "piękna jesień w Tatrach" - zgadza się ale nie w tym roku, w tym roku jest średniawka. Może za rok będzie na prawdę piękna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Opisy są błędne. Na wielu fotkach są Tatry Wysokie a nie Bielskie. Kolovy, Keźmarsky, Baranie Rohy, Snehovy, Ladovy, nie są szczytami Bielskich. Może to ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjęcie 30 i 31 Lodowy Szczyt, a nie Tatry Bielskie...
  @niekandydujacy_niepolityk Mnóstwo zdjęć jest źle opisanych. Autor nie ma zielonego pojęcia o tym co widzi. Jest dużo fotek więc nie mam czasu na korekty. Kilkanaście jest błędnie opisana.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polecam serwis z kamerami online z Zakopanego www.kameryzakopane.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  szkoda, że robione w najgorszym możliwym świetle/czasie, chociaż nieźle skontrolowane no9 krzywy horyzont ps. mi się też nie chce wstawać nad ranem i wspinać w ciemności, dlatego zwykle rozbijam się namiotem na noc z tego co kojarzę, to w Polsce jest to chyba nielegalne
  już oceniałe(a)ś
  0
  1