Więcej
  Komentarze
  pionek czuje się obrażony Dudą
  @22 A na zdjęciach sama młodzież ... taka bardziej moherowa ...
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Teraz pewnie zabronią Snickersów
  @Gość: gg Aby Jarek mógł spróbować Snickersa , to najpierw ochroniarz musiałby spróbować kawałek czy nie jest czasami zatruty,przecież na Jarka ( według Macierewicza i działaczy PiS-u ) cały czas planują " zamach ".
  już oceniałe(a)ś
  28
  13
  @lupka A ta paranoja kosztuje społeczeństwo aż 1,8mln zł rocznie na samą ochronę!
  już oceniałe(a)ś
  27
  5
  Herszt kaczego stada nie spodziewał się, że opór przeciw jego skokowi na państwo spotka się z potężniejącym oporem. On łudzi się, że Polacy bezwolnie dadzą się zapędzić do klatek. Coś co udało się Orbanowi na pewno nie uda się Kaczyńskiemu. Im bardziej będzie nas poniżał swoim chamskim zawłaszczaniem państwa, tym gorszy los go spotka.
  @Gość: zawsze dziewica jaki opór? o czym ty synku piszesz? skończy się finansowanie od wielkiego nochala i o waszym "napiętym buncie" pies z kulawą nogą nie będzie pamiętał.
  już oceniałe(a)ś
  18
  47
  @Gość: zawsze dziewica Nie bądź śmieszny - KOD to "potężny odpór"? garstka pożytecznych idiotów zmanipulowana przez duży biznes (w większości niepolski) który właśnie traci wpływy.
  już oceniałe(a)ś
  16
  46
  @wolny.kan.gur za to Gazprom wpływy zyskuje, już Jasiński o to dba.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Jarek kierowanie z tylnego siedzenia grozi wypadkiem!!!
  @Gość: Życzliwy gorszy sort ale on nie ma jaj, zeby to robic pod wlasnym nazwiskiem. jest gorszy od Jaruzelskiego, ten przynajmniej firmowal swoje decyzje wlasna gemba.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @minkatminkat Jaruzelski był zesłańcem, żołnierzem frontowym, walczył, narażał życie. Kaczyński całe życie spędza za cudzymi plecami, pod kołderką, pod spódnicą mamusi albo za plecami figurantów.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Po PZPR kolej na PIS do śmietnika historii
  @Gość: gość Połowa PiSu to dawny PZPR, są już przyzwyczajeni.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Ale Duda już pokazał że jest pionkiem, więc jak może go to obrażać?
  @czemumojloginniedziala Ciekawe, skąd ten urażony w uczucia religijne i godność prezydenta Polski wiedział, o którego Dudę chodzi? Przecież na transparencie jest tylko nazwisko, a Dudów ci u nas dostatek. Nawet na szczytach pisiej polityki jest co najmniej jeszcze jeden! Może po prost ten urażony wiedział, który Du*a jest pionkiem?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Brawo Kraków, jesteście wielcy!!!
  już oceniałe(a)ś
  59
  10
  Patrząc na ilość osób biorących udział w każdym marszu KOD-u,jestem za.To kto głosował za pis-em,że aż tyle osób tam jest?Głosowałem od zawsze na lewicę,w tych wyborach na Barbarę Nowackę i dlaczego lewica,PO,.Nowoczesna,Partia Razem, zdobyły tak mała ilość głosów a teraz pis będzie mi dyktować warunki,z którymi się nie zgadzam od samego początku ich istnienia,Jestem po 40-tce.Pamiętam czasy PC,ROP,LPR,AWS itd.i wiem na co ich stać.Pan Jarek,zaś jest istotą w 3-osobach na literę P.KOD, tak dalej trzymać.
  @Gość: Lewicowiec Bo w przeciwieństwie do tych co wymieniłeś partii, na pis ludzie głosowali. Ci co obecnie lamentują, mogli ruszyć dupę z domu w dzień wyborów. Takich jak Ty było zbyt mało. Ale za 4 lata masz szansę ponownie głosować na lewicę.
  już oceniałe(a)ś
  13
  7
  @unterhose fakt, ze ktos wygral wybory nie znaczy, ze ma mandat na zawlaszczenie sobie calego panstwa i reczne sterowanie nim zgodnie z mottem "po nas chocby potop". inne oartie tego nigdynnie robily.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  @minkatminkat Jak się ma takie przesrane życie jak pisiaki, to nic dziwnego, że chce się to życie zasr... wszystkim wokół.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2