Więcej
  Komentarze
  To nie jest śnieg! To szron osadza się na drobinkach pyłów, których nam ostatnio nie brakowało w powietrzu i spada na ziemię. A że całkiem dużo tego spadło to daje pojęcie ile było pyłu zawieszonego w powietrzu. Kto nie wierzy niech sprawdzi za miastem czy też śnieg spadł.
  @sisiek0 Dzięki za wyjaśnienie, byłam dziś w mieście i zdziwiłam się, że jest tam śnieg a u mnie w ogrodzie (miejscowość podkrakowska, ale na wzniesieniu) nie ma. Czyli mam choć trochę lepsze powietrze :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @sisiek0 o to jutro też "poprószy" jak z rana ludzie masowo swoje dizle odpalą bo przecież nie pojadą tramwajem w taki ziąb....
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  No to się ta pługopiaskareczka napracowała,ale się ,k...,napracowała
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Śnieg wytrącił się ze SMOGU w Krakowie - i taki powinien być tytuł artykułu... Autor dwója z meteorologii i do ławki... ;)
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  Ludzie, to faktycznie jest śnieg, a nie żaden szron. Po prostu był to opad punktowy nad Krakowem i okolicami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A kiedy prószyło?
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  żenujące i nie wiem co pisać, byłam wczoraj w mieście w okolicy conajmniej dwóch miejsc które sa na zdjęciach i nie widziałam ani jednego płataka śniegu Chodniki i ulice od niepamietnych czasów sa białe i suche, NIGDZIE w Krakowie nie spadł snieg, po nocy jest osad mrozu na przykłąd na trawnikach czy samochodach, szron Toniemyniekiedy w zaspach i nie mozna sie doczekać odgarnięcia sniegu a tu pokazany sprzęt do odśnieżania, pierdu pierdu
  już oceniałe(a)ś
  0
  2