Co jest grane 24

5990 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Lato z Radiem 2016

  Lato z Radiem 2016

  rock

  Lato z Radiem, czyli koncertowa trasa w sezonie wakacyjnym po całej Polsce. W programie m.in. konkursy, studio plenerowe Polskiego Radia, program dla najmłodszych, pokazy iluzjonisty Macieja Pola oraz koncerty gwiazd.Tegoroczna trasa rozpocznie się 25 czerwca koncertem w Legionowie, a zakończy 28 sierpnia w Otwocku. Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. W tym roku "Lato z Radiem" odwiedzi 18 miejscowości: Legionowo, Włocławek, Tarnowo Podgórne, Pruszków, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Płońsk, Rabkę Zdrój, Kraków, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo, Kutno i Otwock. Gwiazdami tegorocznej trasy będą: Afromental, Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Blue Café, Brathanki, Rafał Brzozowski, Centrum Uśmiechu, De Mono, Ireneusz Dudek, Dzieci z Brodą, De Mono, Feel, Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Loka, Luxtorpeda,Łzy, Maleo Reggae Rockers, Patrycja Markowska, Kacper Kuszewski i Leszcze, Pectus, Perfect, Andrzej Piaseczny, Raz Dwa Trzy, Ryszard Rynkowski, Sarsa, Stachursky, Natalia Szroeder, T.Love i Varius Manx.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Ghostbusters. Pogromcy duchów

  Ghostbusters. Pogromcy duchów

  komedia

  Ocena 3/6

  Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych w historii kinematografii. Duchy wciąż grasują nad Nowym Jorkiem, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą... pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Yates (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu - kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich przyjaciółki - Jillian (Kate McKinnon) i Patty (Lesley Jones) wkraczają do akcji... Towarzyszy im przystojniak Kevin (Chris Hemsworth).

 • Star Trek: W nieznane

  Star Trek: W nieznane

  science fiction

  Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej - współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek".

 • 183 metry strachu

  183 metry strachu

  thriller

  „Szczęki” nowej generacji. W wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, młoda kobieta, Nancy (Blake Lively), znajduje się na mieliźnie. Od brzegu dzieli ją jedynie 200 metrów, ale mieliznę opływa wielki żarłacz biały, krążący w wodach oddzielających Nancy od brzegu. Histeryczna walka o życie zamienia się w psychologiczną wojnę o przetrwanie.

 • Nowicki: Kraków jako Nowy Jork. Food & People Pastrami Deli

  Podczas przeczesywania sieci zelektryzowała mnie informacja, że w nowo powstałej knajpie mają dwa działy: Jedzenie i Ludzie. O pierwszym za chwilę, w drugim dają niebawem tzw. ciekawego człowieka, mego kolegę i przyjaciela, redaktora Grzegorza Jankowicza.

 • Nowicki: Tu i ówdzie, czyli wakacyjny miszmasz gastronomiczny

  Nazbierało się ostatnio sporo drobnych obserwacji, korzystam więc z sezonu ogórkowego, żeby z nich utworzyć wesołą mieszankę. Wesołą, bo to obserwacje w większości pozytywne i przydatne.

 • Nowicki. Urara Sushi & Shabu Shabu. Udane przepoczwarzenie

  Pamiętam doskonale dzień, kiedy przechodząc ulicą św. Tomasza odkryłem bez nadmiernego zdziwienia, że lokal Lo Scrigno dei Sapori Italiani dokonał żywota. Gdzie jeszcze parę dni wcześniej krzątali się ludzie, szyby zasłaniał teraz karton. Jasne było, że nastąpiła śmierć.