Co jest grane 24

5965 imprez dziś
Do poczytania
 • 41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Polskie kino o wolności i źródłach zła

  41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Polskie kino o wolności i źródłach zła

  KINO

  41. Festiwal Filmowy w Gdyni był udany. Świadczy o tym werdykt jury, po którym obyło się bez kontrowersji, jakie w Gdyni już bywały. Zwycięstwo "Ostatniej rodziny" oraz wyróżnienia aktorskie za znakomite kreacje Andrzeja Seweryna i Aleksandry Koniecznej wydają się w pełni zasłużone.

Nie przegap!
 • Koncert dla dzieci

  Koncert dla dzieci

  rozrywka

  Wykonawcy:- Anna Sokołowska, Sławomir Rokita – scenariusz, prowadzenie- Renata Żełobowska-Orzechowska – kierownictwo muzyczne, fortepian. Repertuar: Co kraj, to...muzyka! Muzyka z naszego podwórka.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Bridget Jones 3

  Bridget Jones 3

  komedia

  Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

 • Jak zostać kotem

  Jak zostać kotem

  komedia

  Ocena 2/6

  Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.

 • Smoleńsk

  Smoleńsk

  dramat

  Ocena 1/6

  10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami – członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia – ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Nina (Beata Fido) – dziennikarka pracująca dla dużej, komercyjnej stacji telewizyjnej – próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać…

 • Wielkie żarcie Nowickiego. Do Syta, czyli nasze nowe obyczaje

  Problem z jedzeniem, ten podstawowy, jest taki: niekoniecznie chodzi o to, gdzie wydać wielkie pieniądze i się objeść frykasami, tylko gdzie pójść na obiad nasz codzienny, na codzienną naszą kolację. Tu jednak zaczynają się schody, trzeba się odrobinę nawyjaśniać.

 • Wojciech Nowicki: Sezony Bistro Cafe. Prowincja atakuje

  Tak się jakoś porobiło, bez wielkiego rozgłosu, że Podgórze urosło gastronomicznie, że człowiek wędrujący ulicą Limanowskiego już z głodu nie zdechnie między jednym jej końcem a drugim. Nie będzie skazany wyłącznie na precla i bar mleczny, na bułkę w sklepie: Podgórze się sprężyło, rozwinęło, i wygląda na to, że nic go przed dalszym rozwojem nie powstrzyma.

 • Wojciech Nowicki: Filipa 18. Kleparz rośnie w siłę

  Zajęcia obowiązkowe nie pozwoliły mi zajrzeć w ostatnią niedzielę na Art & Food Bazar na Kleparzu; no trudno, nie udało się, ale znów kiedyś zaświeci słońce.

Tematy ważne dla Krakowa
Miejsca
Region
Edukacja
Tematy
Nieruchomości
Praca