Przyjechali do Krakowa z głowami pełnymi marzeń i pasji. Na ziemię brutalnie ściągnięto ich już po kilku dniach, pokazując, że w życiu liczy się tylko jedno - kasa.
Opinie publikowane w naszym serwisie wyrażają poglądy osób piszących i nie muszą odzwierciedlać stanowiska redakcji

Rzecz dzieje się na krakowskich Czyżynach. XXX Liceum Ogólnokształcące choć w edukacyjnych rankingach plasuje się raczej nisko, popularne jest przede wszystkim dzięki jedynym w skali kraju klasom o profilach taneczno-artystycznych. Młodzi, którzy marzą o tym, by w przyszłości występować na scenie - grać w teatrze, tańczyć, tworzyć choreografię etc. - tu, na os. Dywizjonu 303 mogą realizować swoje zainteresowania w ramach zajęć. Bo oprócz matematyki, biologii czy języka polskiego szkoła oferuje zajęcia z tańca współczesnego, technik tanecznych, aktorstwa. A raczej - oferowała.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Jarosław Kurski poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jakie ta kobieta ma plecy, że wszystko po niej spływa?
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  "Drodzy urzędnicy, droga dyrekcjo - z wychowania obywatelskiego należy Wam się od młodych pała." za to z przygotowania do życia bardzo dobry.
  O taki marketing ..., pozyskujemy klientów na rzeczy oryginalne, niezwykłe ... zatrudniamy fachowców, którzy najlepiej żeby pracowali "z pasji" czyli "za darmo". Efekt stracili klienci - uczniowie i nauczyciele, a organizatorzy/urzędnicy mają się dobrze.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Panie Prezydencie: jeśli się kogoś rekomenduje na kierownicze stanowisko, to się za niego ręczy. Niech pan to przypomni swoim współpracownikom i wyciąga konsekwencje. W tym przypadku już, natychmiast!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Mnie zastanawia, dlaczego kurator Nowak biegająca z figurką Maryi po Krakowie, szczycąca sie swoim katolicyzmem nie stosuje zasady uczciwosci w swojej pracy. Czytam, że dyrektorka nie prowadziła lekci biorąc za to pieniądze. I co? Zero konsekwencji. To jest skandal! Powinna za to zostać dyscyplinarnie zwolniona i mieć zarzuty karne.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  pani wiceprezydent chałę odstawia...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0