Co można zobaczyć przez dziurkę od klucza? Jak brzmią instrumenty wykorzystywane w spektaklach operowych? W jakim nakryciu głowy będzie najlepiej wyglądał Szalony Kapelusznik? Dzieci w wieku od 6 do 9 lat Opera Krakowska zaprasza na warsztaty edukacyjne "Alicja w Krainie Opery".

Tematyka warsztatów nawiązuje do słynnej powieści „Alicja w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla. Jej bohaterka, mała dziewczynka o blond włosach, pewnego dnia dostrzega Białego Królika i pędzi za nim tak szybko, że niespostrzeżenie wpada do króliczej nory. Tam, w otoczeniu dziwnych przedmiotów, a potem zwariowanych bohaterów, zaczyna się seria niezwykłych przygód, których Alicja ani trochę się nie spodziewała…

Teatr zza kulis

Za drzwiami Opery Krakowskiej też czeka na najmłodszych świetna zabawa. Dzieci będą mogły poznać teatr zza kulis i wejść tam, gdzie nawet dorośli nie mają na co dzień wstępu.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem