Krakowianie kupują mieszkania - najchętniej te do 40 m kw. Klienci pytają także o możliwość podziału 40-50-metrowego mieszkania na dwie kompaktowe kawalerki.

- Dokładnie obserwujemy zachowania zakupowe na rynku i widzimy, że nabywcy bardzo chętnie sięgają dzisiaj po mieszkania jedno- i dwupokojowe, o metrażach do 40 m kw. Znajduje to potwierdzenie w znacznej aktywności klientów gotówkowych - tłumaczy Andrzej Gutowski, wiceprezes, dyrektor Sprzedaży Ronson Development.

Które mieszkania w Krakowie sprzedają się najszybciej?

W których lokalizacjach deweloperzy sprzedają najwięcej mieszkań? Jakie lokale cieszą się największym powodzeniem wśród nabywców? W jakich cenach? Jak dużo mieszkań kupowanych jest na wynajem? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl. Serwis zapytał deweloperów budujących w największych polskich miastach, w raporcie znalazły się też odpowiedzi dotyczące krakowskiego rynku nieruchomości.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dwa pokoje, żeby to miało ręce i nogi, powinny zajmować co najmniej 50 metrów kwadratowych. W przeciwnym wypadku zamiast normalnych pokoi są ciasne klitki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0