Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zostań bohaterką/bohaterem pierwszej strony "Tygodnika Kraków", piątkowego, lokalnego dodatku "Gazety Wyborczej". Zaprezentuj siebie, swoją pasję lub firmę. Pokaż się na zdjęciu, opowiedz naszemu dziennikarzowi o tym, co dla ciebie ważne.

Artykuł i zdjęcia powstaną we współpracy z naszą redakcją. To już druga taka akcja.

Licytacje na rzecz WOŚP

„Wyborcza" ma też inne licytacje na rzecz WOŚP, m.in. spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem plus jeden nocleg dla czterech osób, prenumeratę Wyborcza.pl na 100 lat i jeden dzień dłużej, egzemplarz książki „Wybór" z dedykacją Donalda Tuska i Anne Applebaum.

Wszystkie nasze licytacje będzie można znaleźć od poniedziałku, 17 stycznia, na stronie wyborcza.pl/WOSP. Na tej stronie można też dorzucić datek do e-skarbonki "Gazety Wyborczej".

Zasady publikacji na pierwszej stronie lokalnych „Tygodników":

  1.  Materiał zostanie stworzony we współpracy z lokalną redakcją „Gazety Wyborczej" – właściwą dla danego magazynu; tekst i fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.
  2. W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.
  3. Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Gazety Wyborczej".
  4. W materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.
  5. Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.
  6. Planowany termin publikacji – luty 2022 r.

Licytacje zaczynają się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.