Poprzedni rok pokazał, że nawet pandemia nie jest w stanie zahamować boomu na rynku nieruchomości. Ceny mieszkań wciąż rosną, a statystyki wskazują, że popyt jest nawet wyższy niż podaż.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak sytuacja wygląda w tym roku? Czy wciąż uważamy mieszkanie za najlepszą lokatę naszego kapitału? I jak na nasze podejście do inwestycji wpłynęła inflacja? O tym wszystkim rozmawiamy podczas naszej kolejnej debaty o rynku nieruchomości.

Spróbujemy podsumować rok 2021, zastanowimy się nad tym, co właściwie składa się na ceny mieszkań, porozmawiamy też o tym, czym jest najem instytucjonalny i co zmienia się na rynku mieszkań na wynajem. Nie zabraknie też prognoz na najbliższe lata.

Naszymi gośćmi są:

 • Małgorzata Nowodworska, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group
 • Adrian Potoczek, dyrektor ds. rozwoju Wawel Service
 • Szymon Będkowski, prezes zarządu Resi Capital SA
 • Albert Opoka, senior partner Phinance SA

Zapraszamy do oglądania 14 grudnia w serwisie krakow.wyborcza.pl i na FB krakowskiej Wyborczej, a już 17 grudnia do lektury podsumowania naszego spotkania.

Relacja ukaże się w papierowym wydaniu "GW Kraków" oraz w internecie. Zapraszamy!

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Skoro za Angel Green dwa lata temu życzyli sobie od 15 tysi, to aż się boję myśleć ile życzą sobie teraz. A to cały czas dziura w ziemi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0