Mijają kolejne dni od zaginięcia Kseni Wysogląd z Kęt. Policjanci nadal nie trafili na jej ślad, a 41-latka do tej pory nie skontaktowała się z rodziną.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ksenia Wysogląd wyszła z domu na os. Sikorskiego w Kętach w sobotę 13 lutego o godz. 9.30. Nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów. Do tej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.

Trwają intensywne poszukiwania. Do tej pory policjantów oraz rodzinę w poszukiwaniach wspomagali strażacy i strażnicy miejscy. Korzystano z drona, quadów, a także pomocy psów wyszkolonych do poszukiwania ludzi. Policjanci sprawdzają również nagrania monitoringu miejskiego.

Do tej pory nie natrafiono jednak na żaden ślad mogący pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej.

Poszukiwania Kseni Wysogląd z Kęt bez efektu. W akcji policyjny helikopter
Poszukiwania Kseni Wysogląd z Kęt bez efektu. W akcji policyjny helikopter  Policja

W ostatnią sobotę 20 lutego w poszukiwaniach wykorzystano także policyjny śmigłowiec. Załoga sprawdzała tereny gminy Kęty oraz brzeg rzeki Soły aż do jej ujścia do Wisły. Przeczesywano również tereny górskie na terenie województwa śląskiego, m.in. góry Żar, Kocierz i Palenicę, gdzie zaginiona lubiła wędrować. 

Policja apeluje do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu zaginionej, o kontakt pod numer telefonu 478326500 lub pod numer telefonu alarmowego 112.

Kobieta ma 41 lat, około 165 cm wzrostu i blond włosy. Miała na sobie czarną kurtkę, czarne legginsy, kolorowy sweter, na głowie czarną czapkę.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A ta pani warszawianka co zginęła w Tatrach też się nie odnalazła?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0