"Wyborcza" gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Jak co roku włączamy się do akcji i gramy razem z Orkiestrą. Zapraszamy do naszych wyjątkowych licytacji na rzecz fundacji WOŚP.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Finał z głową! – to hasło przewodnie tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Oto trzy licytacje przygotowane przez krakowski oddział „Gazety Wyborczej”.

1. Najlepsze zdjęcia z krakowskiej „Wyborczej” 2020

Najlepsze zdjęcia z krakowskiej „Wyborczej” – czyli trzy niepowtarzalne fotografie, które wzięły udział w konkursie „Wyborczej” na Zdjęcie Roku 2020. Portret prezydenta Dudy to wybór naszych Czytelników. Pozostałe dwie fotografie wskazali nasi reporterzy. Wszystkie oprawione, z dedykacjami autorów.

2. Książka Bartłomieja Kurasia i weekend w Tatrach

Zwycięzca niniejszej licytacji otrzyma książkę „Niech to szlak. Kronika śmierci w górach” (z dedykacją) w pakiecie z weekendowym pobytem i noclegami w drewnianej chacie z bali z widokiem na góry oraz wycieczką z autorem w Tatry Zachodnie.

3. Morsowanie i ice swimming w Krakowie

Wylicytuj: wprowadzenie do morsowania, zasady bezpiecznego pływania ice swimming z Krakowskim Klubem Morsów „Kaloryfer” z udziałem wybitnej sopranistki Opery Krakowskiej Magdaleny Barylak oraz Aldony Skowrońskiej, ósmej osoby w Polsce, która pokonała „lodową milę”, czyli 1609 m w wodzie o temperaturze poniżej 5 st. C.

„Wyborcza” gra z Orkiestrą!

Stań się bohaterem pierwszej strony „Gazety Wyborczej” i wylicytuj okładkę „Tygodnika Kraków”.

Tę i inne nasze licytacje, wraz z naszą eSkarbonką, znajdziesz na wyborcza.pl/wosp .

Do wylicytowania także m.in. prenumerata Wyborcza.pl na 100 lat i spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej.

Licytuj i pomagaj!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem