"Wyborcza" gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Jak co roku włączamy się do akcji i gramy razem z Orkiestrą. Zapraszamy do naszych wyjątkowych licytacji na rzecz fundacji WOŚP.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Finał z głową! – to hasło przewodnie tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tym razem dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Oto trzy licytacje przygotowane przez krakowski oddział „Gazety Wyborczej”.

1. Najlepsze zdjęcia z krakowskiej „Wyborczej” 2020

Licytuj zdjęcia, klikając w ten link.

Najlepsze zdjęcia z krakowskiej „Wyborczej” – czyli trzy niepowtarzalne fotografie, które wzięły udział w konkursie „Wyborczej” na Zdjęcie Roku ’20. Portret prezydenta Dudy to wybór naszych Czytelników. Pozostałe dwie fotografie wskazali nasi reporterzy. Wszystkie oprawione, z dedykacjami autorów.

Pakiet zawiera zdjęcia:

21.06.2020 Krzesławice. Prezydent Andrzej Duda na terenach podtopionych po nocnych opadach. Autor: Jakub Porzycki

Fot. Jakub Porzycki / Agencja Wyborcza.pl

28.11.2020 Kraków. Protest Strajku Kobiet w związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnego przeszedł z Rynku Podgórskiego pod Collegium Novum. Autorka: Adrianna Bochenek

23.03.2020 Kraków. Rynek Główny. Rzeźba Eros Bendato Igora Mitoraja z maseczką chirurgiczną. Autor: Jakub Włodek

2. Książka Bartłomieja Kurasia i weekend w Tatrach

Licytuj weekendowy pobyt w Tatrach dla 10 osób, klikając w ten link.

Coś dla miłośników Tatr.

Zwycięzca niniejszej licytacji otrzyma książkę „Niech to szlak. Kronika śmierci w górach” (z dedykacją) – to wydany ostatniej jesieni bestseller wydawnictwa Agora – w pakiecie z weekendowym pobytem i noclegami w drewnianej chacie z bali z widokiem na góry oraz wycieczką z autorem w Tatry Zachodnie.

Na spacer można zabrać maksymalnie 10 osób łącznie ze zwycięzcą licytacji, w terminie dogodnym dla wszystkich stron (z uwzględnieniem obostrzeń związanych z sytuacją pandemiczną w Polsce).

Fot. Jakub Włodek / Agencja Wyborcza.pl

3. Morsowanie i ice swimming w Krakowie

Licytuj morsowanie, klikając w ten link

Wylicytuj: wprowadzenie do morsowania, zasady bezpiecznego pływania ice swimming z Krakowskim Klubem Morsów „Kaloryfer” z udziałem wybitnej sopranistki Opery Krakowskiej Magdaleny Barylak oraz Aldony Skowrońskiej, ósmej osoby w Polsce, która pokonała „Lodową milę”, czyli 1609 m w wodzie o temperaturze poniżej 5 st. C. Uczestnik po odbyciu sesji otrzymuje pamiątkowy dyplom od klubu Kaloryfer opatrzony dedykacją i podpisem Pań Magdaleny Barylak i Aldony Skowrońskiej oraz pamiątkową sesję fotograficzną zrealizowaną przez fotoreportera „Gazety Wyborczej” (na życzenie). Termin realizacji do ustalenia (z uwzględnieniem ograniczeń COVID oraz sezonowych). Miejsce: zalew Bagry na terenie Klubu Żeglarskiego Horn Kraków.

Uwaga: morsowanie i pływanie ice swimming zaliczane są do grupy sportów ekstremalnych, uczestnik zobowiązany do podpisania oświadczenia o dobrym stanie zdrowia.

Fot. materiały prasowe

Wyborcza gra z Orkiestrą!

Stań się bohaterem pierwszej strony „Gazety Wyborczej” i wylicytuj okładkę „Tygodnika Kraków”.

Tę i inne nasze licytacje, wraz z naszą eSkarbonką, znajdziesz na wyborcza.pl/wosp .

Do wylicytowania także m.in. prenumerata Wyborcza.pl na 100 lat i spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej.

Licytuj i pomagaj!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem