Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci szukali kobiety na terenie Zakopanego, sprawdzając zapis z kamer monitoringu. Dowiedzieliśmy się, że poszukiwana kierowała się w kierunku Kuźnic. Dodatkowo jej telefon zalogował się w rejonie Hali Gąsienicowej.

Szukają policja i TOPR

- W akcji poszukiwawczej, którą prowadzą policjanci, po raz pierwszy w tym terenie zostały użyte drony do poszukiwań w miejscach trudno dostępnych. Niestety nie dało to rezultatu - informuje Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

- W działania poszukiwawcze na terenie Tatr włączyli się ratownicy TOPR, którzy wraz z psami przeszukują teren. Do poszukiwań został włączony także śmigłowiec, z pokładu którego ratownicy sprawdzili trudno dostępne żleby po polskiej, jak i słowackiej stronie gór - dodaje Jan Krzysztof, naczelnik TOPR.

Rysopis poszukiwanej

Serwis internetowy Tatromaniak.pl udostępnił informacje, że na nagraniu monitoringu schroniska Murowaniec z niedzieli 20 września widać poszukiwaną. Prawdopodobnie Joanna jest ubrana w rozsuwaną niebieską bluzę dresową, ciemne legginsy, ma sportowe buty i niebieski plecak. Nie wiadomo, czy miała ze sobą kurtkę.

Osoby, które mogły widzieć lub mają na zdjęciach lub filmach uwiecznioną Joannę Felczak, proszone są o kontakt z policją. Poszukiwana to 40-letnia blondynka o niebieskich oczach, szczupłej budowy ciała i wzroście 175 cm.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.