Galeria Kazimierz w ramach akcji #property4heroes dostarcza posiłki medykom Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Centrum handlowe wspiera także akcję "Małopolscy Harcerze Pomagają", w ramach której przekazało wolontariuszom środki ochrony osobistej - maseczki oraz płyny do dezynfekcji.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Wiedząc, w jak wyjątkowo trudnej sytuacji znalazły się placówki medyczne i z jaką odwagą oraz poświęceniem każdego dnia pracują medycy, centrum handlowe wraz z restauracją Jeff’s zdecydowało się wesprzeć Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II. W ramach akcji #property4heroes galeria codziennie przez cztery tygodnie będzie dostarczać kilkadziesiąt posiłków dla personelu szpitala – informuje Marcin Markowski, rzecznik prasowy galerii Kazimierz.

Ogólnopolska inicjatywa #property4heroes ma na celu zapewnienie dostawy ciepłych dań placówkom medycznym. Przez najbliższe dwa miesiące różne firmy dostarczą ponad 40 tys. posiłków. Do 11 szpitali i placówek medycznych każdego dnia trafi 970 obiadów.

W chwili rozpoczęcia akcji „Małopolscy Harcerze Pomagają” galeria Kazimierz zakupiła i przekazała działaczom ZHP Chorągiew Krakowska środki ochrony osobistej. Harcerze otrzymali kilkaset maseczek i płyny do dezynfekcji.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem