6000 maseczek, 6000 rękawiczek, do tego 600 l płynu do dezynfekcji oraz 250 żeli antybakteryjnych - to wsparcie Energylandii dla lokalnych służb medycznych i ratowniczych. Park rozrywki zapowiada też tegoroczne otwarcie w formie... online.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wsparcie od zatorskiego parku rozrywki otrzymają regionalne instytucje służby zdrowia oraz instytucje charytatywne, zajmujące się ratowaniem życia i ludzkiego zdrowia. Przekazane im produkty to 6000 maseczek, 6000 rękawiczek, 600 litrów płynu do dezynfekcji oraz 250 opakowań żeli antybakteryjnych.

Transmisja na żywo

Ze względu na obecną sytuację Energylandia podjęła decyzję o zmianie daty otwarcia nowego sezonu. Z uwagi na nieprzewidywalny rozwój zdarzeń wciąż nie wiadomo jednak, na kiedy konkretnie. Jednocześnie park rozrywki postanowił wyjść naprzeciw swoim gościom i proponuje otwarcie w formie online, już 4 kwietnia. W ten sposób podczas transmisji na żywo będzie mógł zaprezentować Energylandię przygotowaną na szósty już sezon swojej działalności.

Bilety ważne aż do 10 stycznia 2021

Kolejny pomysł to #energylandiachallenge, mający promować proste i kreatywne spędzanie czasu w domu. Kolejne pomysły można podejrzeć w mediach społecznościowych Energylandii.

Uwaga - bilety na sezon 2020 zakupione nawet w ubiegłym roku (po zakończeniu sezonu 2019), których pierwotna ważność upływa 26 czerwca 2020, będą ważne aż do 10 stycznia 2021.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Przedsiębiorcy pomagają pomimo własnych problemów a rządzacy uprawiają naszym kosztem gre.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A ile wyposażenia dla szpitali przekazał rząd? Cięgle podawane mamy informacje jakie firmy, organizacje, ile osób fizycznych przekazało zakupione ze swoich środków lub wykonane własnoręcznie???
  A rząd zajęty ustawianiem wyborów, bo tego chce "zwykły szary" poseł.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0