Elfa Pharm przekazuje najpotrzebniejsze kosmetyki do mycia i pielęgnacji szpitalom w Krakowie i Warszawie oraz organizuje specjalną akcję pomocy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zespół Elfa Pharm Polska w ubiegłym tygodniu przekazał darowiznę w postaci kosmetyków do mycia i pielęgnacji Szpitalowi Specjalistycznemu im. Stefana Żeromskiego, który obok Szpitala Uniwersyteckiego jest wyznaczony do leczenia osób zarażonym wirusem COVID-19 w Krakowie.

Od 1 do 7 kwietnia Elfa Pharm organizuje akcję w swoim sklepie internetowym, z dochodu której przekaże szpitalom w Krakowie oraz Warszawie produkty do mycia oraz pielęgnacji o łącznej wartości 7 proc. ze wszystkich zamówień zrobionych w tym czasie na www.elfa-pharm.pl.

Najpotrzebniejsze produkty trafią do Specjalistycznego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz do Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej UCK w Warszawie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  brawo!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0