Koronawirus. Jak na razie władze Filharmonii Krakowskiej zdecydowały się odwołać trzy koncerty: 11.03.2020 - Koncert Uniwersytecki, 14.03.2020 - Koncert oratoryjny; 14 i 15.03.2020 - Smykowe granie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Specjalny komunikat w sprawie odwołania koncertów w Filharmonii Krakowskiej przekazał Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Czytamy w nim: "W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia zdrowia publicznego dyrekcja Filharmonii Krakowskiej w poczuciu odpowiedzialności za swoich słuchaczy oraz pracowników artystycznych podjęła decyzję o odwołaniu najbliższych koncertów:

  • - 11.03.2020 – Koncert Uniwersytecki
  • - 14.03.2020 – Koncert oratoryjny
  • - 14 i 15.03.2020 – Smykowe granie"

Należność za wykupione bilety będzie zwracana zgodnie z formą płatności. "Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną uprzejmie prosimy o śledzenie dalszych komunikatów na stronie internetowej Filharmonii Krakowskiej".

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem