Świat realny połączony z wirtualnym, najnowsze osiągnięcia technologiczne i mnóstwo multimedialnych efektów - tak zapowiada się dziewiąta już edycja widowiska "Potęga informatyki" w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Wstęp bezpłatny.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nowosądecka szkoła wydarzenie prezentujące moc informatyki organizuje już od lat. W ośmiu dotychczasowych edycjach wzięło udział już przeszło 12 tysięcy uczestników, w tym roku ma do nich dołączyć kolejne dwa tysiące młodych adeptów informatyki i nowoczesnych technologii.

Kolejna "Potęga Informatyki" odbędzie się w dniach 11-13 grudnia. Jak zwykle nie zabraknie robotów, animacji, specjalnie dobranej muzyki, filmów, laserów, efektów świetlnych i oczywiście prelegentów, którzy odkrywać mają możliwości nowych narzędzi informatycznych oraz zaprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne. Wszystko po to, by uczestnicy mogli na własne oczy zobaczyć, jak świat realny łączy się z wirtualnym, a informatyka dominuje rzeczywistość.

W tym roku w programie widowiska m.in.:

· Tworzenie gier od A do Z w piwnicy,

· Siła programowania .NET Core, czyli jak stworzyć własny Reddit,

· Fantastic Light and Drum Show,

· Animation Dance Performance,

· Strefa VR,

· Strefa elektrycznego ruchu,

· Loża komentatorów,

· Wywiady z uczestnikami widowiska

Uczestnictwo w wydarzeniu jest jak zawsze bezpłatne. Szczegóły na stronie http://pi.wsb-nlu.edu.pl/

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem