Srebrny naszyjnik z wizerunkiem taty na rybach, pluszowy "Kosmito-ogórek" czy koszulka z fantazyjnym nadrukiem. Na rynku furorę robią niebanalne produkty powstające według projektów z... dziecięcych rysunków.

Zaczęło się całkiem spontanicznie – opowiada Sabina, żona Piotra Białka, twórcy biżuterii z rysunków dzieci oraz właściciela działającej od 2016 roku firmy Białek Design Studio. – Nasz czteroletni wówczas syn pewnego dnia narysował moją podobiznę. Rysunek naprawdę mnie przypominał: okulary, włosy postawione na sztorc, wszystko się zgadzało. Piotr, który na co dzień zajmuje się ręcznym tworzeniem biżuterii autorskiej, wziął obrazek do swojej pracowni i po jakimś czasie wręczył mi naszyjnik z utrwalonym w srebrze rysunkiem.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ale to nie jest nic nowego.... Mnóstwo osób się tym zajmuje, takie akcje były też kiedyś w którymś dużym sklepie sieciowym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  super, maskotki cudowne :) az sie nie moge doczekac az moj roczny obecnie syn zacznie malowac zeby cos zamowic
  już oceniałe(a)ś
  0
  0