Terra Casa S.A. - firma deweloperska z Krakowa - otrzymała Polish American Chamber of Commerce Corporate Valor Award 2019 na jubileuszowej gali w Chicago z okazji 25-lecia istnienia Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC).
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– PACC Corporate Valor Award to niezwykle prestiżowa nagroda, przyznawana najlepszym firmom. Inwestycje Terra Casa, takie jak Art Deco Wola w Warszawie czy obecnie Piastowska Residence w Krakowie, znane z dbałości o estetykę i najwyższą jakość wykonania, a także dopasowanie do zmieniających się potrzeb mieszkańców miast, są doceniane nie tylko lokalnie, ale także stanowią świetną wizytówkę rozwoju Polski na świecie. Natomiast sama firma, posiadająca członkostwo PACC, od wielu lat przyczynia się do promocji współpracy biznesowej pomiędzy Polską i Stanami Zjednoczonymi, co zasługuje na dodatkowe specjalne wyróżnienie – komentuje Bogdan Pukszta, Executive Director z PACC.

– Rynek amerykański od lat jest dla nas źródłem inspiracji i know-how. Obecnie realizujemy linię projektów nawiązujących do najlepszych wzorców architektury amerykańskiej, a także swobody i stylu życia. Nasze inwestycje spotykają się z bardzo dobrą opinią na rynku i otrzymały szereg nagród branżowych i konsumenckich w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca jest doceniana także poza granicami naszego kraju, tu w Chicago. To ogromny zaszczyt być pierwszym polskim deweloperem nagrodzonym PACC Corporate Valor Award – podkreśla Artur Tłustochowski, CEO Terra Casa S.A.

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od ponad 21 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum.

Polish American Chamber of Commerce – Chicago (PACC) jest organizacją non profit działającą w stanie Illinois jako stowarzyszenie biznesowe. PACC wspiera działalność biznesową swoich członków, edukuje, ułatwia nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji. Celem PACC jako rzecznika polsko-amerykańskich ludzi biznesu jest służenie ich interesom, które przyczyniają się do poprawy działalności gospodarczej, a także promocja firm członkowskich i zacieśnianie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i USA.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem