To często pasjonaci, którzy próbują przekonywać, że piłka nożna to nie jest tylko dyscyplina dla mężczyzn.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Krzysztof Krok (AZS UJ) – z każdym sezonem z drużyny AZS-u UJ-otu Kraków odchodzi podstawowa zawodniczka, a mimo to 50-letni trener z uporem buduje zespół, który gra z sezonu na sezon lepiej. Opiera się głównie na młodych zawodniczkach. W obecnych rozgrywkach "Jagiellonki" celują w upragniony medal.

Krzysztof Kusia (AZS UEK/Słomniczanka) – 47-letni szkoleniowiec z futsalem związany jest od wielu lat jako zawodnik i trener. W minionym roku prowadził zespół seniorek AZS-u UEK-u/Słomniczanki w Ekstralidze futsalu kobiet. Drużyna wywalczyła Puchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski.

Mateusz Sroka (Football Success Academy) – mimo młodego wieku (27 lat) ma na koncie znaczące osiągnięcia w młodzieżowej piłce: z Football Success Academy uzyskał awans do Centralnej Ligi Juniorek U-15, gdzie zajął trzecie miejsce w grupie, a z drużyną młodziczek wywalczył we Włocławku tytuł mistrza Polski.

W tej kategorii zwycięzcę wyłonią eksperci.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem