Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wybierz jakość w atrakcyjnej cenie

Już 15 listopada rozpoczyna się wielka akcja promocyjna Maxfliz – Taniej o VAT. Skorzystaj z niej, a zapłacisz za każdy produkt kwotę obniżoną o wartość podatku VAT. W ofercie marki znajdziesz asortyment topowych producentów z całego świata, które charakteryzuje wyjątkowy design i jakość wykonania. Dzięki kampanii zaopatrzysz się w nowe meble, tapety,oświetlenie, wyposażenie sypialni oraz łazienek. Z Maxfliz urządzisz każdą przestrzeń swojego domu.

Skorzystaj z najatrakcyjniejszej promocji w roku

Maxfliz BEZ VAT to największa akcja promocyjna marki w roku, oferująca najlepszy stosunek jakości do ceny. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty sklepu, najlepiej to zrobić właśnie teraz. Przecenione produkty znajdziesz zarówno w salonach stacjonarnych Maxfliz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Katowicach, jak i w sklepie on-line. Kampania potrwa do 15 grudnia, obejmuje produkty dostępne od ręki, bez konieczności zamawiania. Poszczególne promocje nie łączą się ze sobą.

Max Fliz Bez VAT – do social mediów

Łap promocję i ciesz się z maksymalnych korzyści!

Już 15 listopada rozpoczyna się wielka akcja promocyjna Maxfliz - BEZ VAT. Meble, tapety, oświetlenie, materace, akcesoria do sypialni oraz łazienek... Tylko teraz w maksymalnie obniżonych cenach.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Taka okazja zdarza się raz w roku! Sprawdź nasz asortyment w sklepach stacjonarnych oraz on-line i wybierz coś dla siebie.

Zrób zakupy bez VAT! Wielka akcja promocyjna w Maxfliz - www

Już wkrótce rusza wielka kampania marki Maxfliz - Bez VAT! W ramach akcji oferujemy cały asortyment w rewelacyjnych cenach, obniżonych o wartość VAT. Wybieraj spośród tysięcy produktów, dostępnych w salonach stacjonarnych i on-line. Dowiedz się więcej, taka okazja zdarza się tylko raz w roku!

Maksymalna ilość korzyści

Od 15 listopada ceny tysięcy produktów dostępnych w asortymencie Maxfliz zostają obniżone o wysokość VAT! Znajdziesz je we wszystkich salonach stacjonarnych: w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz sklepie on-line. Różnica pomiędzy produktami sprzed i w trakcie akcji może wynieść nawet kilka tysięcy złotych! Ale to nie wszystko. Zakupy w Maxfliz to światowi producenci, profesjonalne doradztwo, maksymalna oszczędność czasu i satysfakcja z dokonanych wyborów. Skorzystaj z niskich cen naszych produktów i wysokiej jakości obsługi.

Jakie produkty będą objęte promocją?

W Maxfliz czekają na ciebie najwyższej klasy meble, tapety, oświetlenie oraz największy na rynku wybór artykułów do wyposażenia łazienek, tylko teraz - w maksymalnie obniżonych cenach. Bogactwo wzorów i kolorów, ponadczasowy design oraz jakość. Bez VAT to także doskonała okazja, aby znaleźć dla bliskich idealny prezent na gwiazdkę.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Do kiedy trwa kampania?

Akcja Bez VAT trwa do 15 grudnia. Wszystkie produkty objęte promocją są dostępne od ręki i możesz się nimi cieszyć od razu po zakupie. Sprawdź naszą promocję i przekonaj się, że aranżowane wnętrz z Maxfliz to czysta przyjemność!
Odwiedź salon Kraków

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.