Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Budynek składa się z trzech kondygnacji naziemnych z częściowo użytkowym poddaszem oraz jednej kondygnacji podziemnej. Nieruchomość posiada wewnętrzny dziedziniec z wjazdem od ul. Piekarskiej.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 


Cena oczekiwana wynosi 13 500 000 złotych (trzynaście milionów pięćset tysięcy złotych) netto. Do dalszych etapów postępowania przetargowego zostaną zaproszeni oferenci, którzy złożyli oferty z najwyższą ceną.

Informacje dotyczące zasad i trybu sprzedaży oraz informacje o nieruchomości można uzyskać pod adresem: marcin.wilczynski@mbank.pl.

Oferty prosimy składać na adres: mBank S.A., Departament Zarządzania Nieruchomościami, ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa, do dnia 30 kwietnia 2021 roku, do godz. 15.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2017, poz. 459 z późniejszymi zmianami), a wyłącznie stanowi zaproszenie do zapoznania się z warunkami przetargu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.