Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przygotowania samochodu do zimy to nie tylko zmiana opon na zimowe. Potrzebne jest także kompleksowe badanie stanu pojazdu, które pomoże wykluczyć wszelkie nieprawidłowości. Najlepiej zrobić to w profesjonalnej stacji obsługi Mercedes-Benz. Poznaj szczegóły.

Dlaczego warto korzystać z usług ASO Mercedes-Benz?

Poszukujesz profesjonalistów, którzy specjalizują się w naprawie i kontroli wyłącznie samochodów marki Mercedes? Znajdziesz ich np. w autoryzowanej stacji obsługi Mercedes-Benz Kosmowski w Krakowie. To miejsce, gdzie na Twoje auto czeka wykwalifikowany i doświadczony zespół mechaników oferujący:

  • pełną diagnostykę stanu auta,
  • wykonanie koniecznych napraw, w tym także usterek pogwarancyjnych,
  • przeglądy zimowe pojazdów.

Do naprawy usterek specjaliści wykorzystują tylko oryginalne części pochodzące od producenta. Dzięki temu otrzymujesz nie tylko gwarancję na wykonane prace, ale także możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi i pełną niezawodność pojazdu po wizycie w ASO w Krakowie. Aby umówić się na serwis auta, wejdź na stronę: https://kosmowski.com.pl/autoryzowany-serwis-mercedes-benz-krakow/

Dlaczego przegląd zimowy jest ważny?

Masz nowego Mercedesa, który do tej pory ani razu Cię nie zawiódł i uważasz, że przegląd zimowy nie jest mu potrzebny? To błędne podejście! Powinieneś się udać na kontrolę pojazdu, nawet jeśli nic się nie dzieje, po to by:

  • wykluczyć drobne usterki, które mogą przerodzić się w poważne uszkodzenia,
  • usunąć wszelkie nieszczelności oraz luzy i zapobiec korozji pojazdu,
  • sprawdzić stan i funkcjonowanie poszczególnych elementów dla bezpieczeństwa na drodze.

Tylko regularny i dokładny przegląd może uchronić Cię przed kosztownymi naprawami Mercedesa. Im wcześniej umówisz się na wizytę, tym lepiej. Więcej informacji o akcji darmowych przeglądów zimowych znajdziesz tutaj: https://kosmowski.com.pl/zmieniamy-zasady/#zmieniam. Podaruj prezent na święta swojemu Mercedesowi i zabierz go na profesjonalny przegląd zimowy!

ASO Mercedes-Benz na święta

Grudzień to nie tylko doskonały czas na przegląd zimowy, ale także zakupy świąteczne. Szeroki wybór idealnych artykułów na prezenty dla najbliższych znajdziesz np. w sklepie internetowym Mercedes-Benz Kosmowski. Do wyboru są eleganckie perfumy, stylowe wyroby galanteryjne, akcesoria dla dzieci, a także funkcjonalne gadżety do auta! Z łatwością wybierzesz trafiony upominek.

Nie odkładaj już dłużej przeglądu zimowego swojego Mercedesa. Udaj się na darmową kontrolę pojazdu i ciesz się niezawodną jazdą samochodu aż do wiosny!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.