Ten artyku czytasz w ramach bezp豉tnego limitu

Grudzień to czas, gdy każdy z nas myśli o zbliżających się świętach. Magiczna, rodzinna atmosfera, aromatyczne potrawy i stosy prezentów. Aby nieco ułatwić swoim klientom organizację tych pięknych chwil, Serenada przygotowała specjalną akcję promocyjną, w której prezentami są praktyczne upominki – idealne do przedświątecznych przygotowań lub do wykorzystania na prezent mikołajkowy czy pod choinkę.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Po zakupach i okazaniu paragonów na minimum 500 zł klienci Serenady będą mogli odebrać jeden z trzech wyjątkowych prezentów. Do rozdania będą czekać funkcjonalne patelnie grillowe Ambition, elektryczne opiekacze Sencor, a także praktyczne suszarki Rowenta. Każdy z upominków to idealny sposób, by nieco odciążyć przedświąteczny budżet, inwestując w upominki dla najbliższych czy wręczając im świąteczny prezent.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Odbiór prezentu będzie możliwy wyłącznie w dniu zakupu w Punkcie Odbioru na poziomie +1. Warunkiem jest przedstawienie najwyżej dwóch paragonów na łączną kwotę minimum 500 zł. Promocja obowiązuje, póki nie zostaną rozdane wszystkie nagrody.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Ilość produktów jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć! Rzeczywisty wygląd produktów może się różnić od prezentowanego na zdjęciu.

Szczegóły i regulamin akcji na centrumserenada.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzi瘯i prenumeracie

Wybierz prenumerat, by czyta to, co Ci ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakuj帷e reporta瞠 i porady ekspert闚 w sprawach, kt鏎ymi 篡jemy na co dzie. Do tego magazyny o ksi捫kach, historii i teksty z medi闚 europejskich. Zrezygnowa mo瞠sz w ka盥ej chwili.