Więcej
  Komentarze
  sukces. ożywiła kilka ulic, połączyła dwa piękne brzegi vistuli:) jest malownicza i użyteczna.
  już oceniałe(a)ś
  66
  6
  Teraz czas na drugi sukces: kładka Salwator-Stare Dębniki.
  @Gość: Krzysztof Tak, ta kładka jest niezbędna, połączy dwie zielone dzielnice, komunikacyjnie ułatwi mieszkańcom salwatora na dostęp do innych środków komunikacji na południowej części miasta i odwrotnie - mieszkańcom starych dębnik z północną. Kolejna rzecz to trakt rowerowy od dawna planowany z sikornika przez park dębnicki na Zakrzówek i w końcu ostatni z wielu argumentów to umieszczenie traktu pieszo rowerowego pomiędzy dwoma najbardziej oddalonymi mostami - dębnickim ( przejście przez niego to samo zdrowie) oraz zwierzynieckiego- ponad 2 km odległości miedzy przeprawami. Czy nie jest to argument aby zbudować własnie KŁADKĘ SALWATOR- STARE DĘBNIKI zamiast kolejne obok mostów już istniejących?
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  @Gość: zwierzynka Tak, tak! Całym sercem jestem za. Mieszkałem całe lata w Dębnikach i ubolewałem, że do pętli na Salwatorze mam w linii prostej dwa kroki, a do centrum muszę jeździć przez Dietla. :-) Teraz mieszkam na Salwatorze, a wiele spraw do załatwienia mam w Dębnikach. Oj przydałaby się ta kładeczka!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @Gość: zwierzynka prędzej będzie Kazimierz-Ludwinów.... ale za kolejne kilka lat -dekadę pewnie i ta będzie ....ale może coś się zmieni....
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Sukces! To chyba jedyna inwestycja z czasów Majchrowskiego, która ma sens i rzeczywiście poprawiła jakość życia mieszkańców. Chociaż i tak została przepłacona. Przydałoby się też utrzymywać ją na bieżąco w czystości, bo z tym władze Krakowa mają jakiś problem nie do przezwyciężenia.
  już oceniałe(a)ś
  42
  6
  Ludzie, którzy zbudowali w tym miejscu kiedyś regularny most nie byli głupcami. Sukcesem okazało się skorzystanie z ich dorobku ;). A jeśli chodzi o samą kładkę to wreszcie ktoś sobie zrobi krzywdę na tych zdewastowanych barierkach z siatki i kto wtedy pójdzie w ślady Jana T.?
  już oceniałe(a)ś
  24
  1
  Pomysł był genialny, nie ma wątpliwości. Teraz jeszcze przydała by się kładka z Salwatora na Dębniki.
  już oceniałe(a)ś
  23
  2
  Spróbujcie sobie wyobrazić jakby dzisiaj wyglądała ta część Podgórza, bez tej kładki, to jednak był impuls dla tego miejsca. I kładka też dobrze wygląda, choć trochę szkoda, że tyle na niej świadectw nietrafnie ulokowanych uczuć ;) Ale trudno teraz myśleć o tym miejscu bez tej przeprawy, a już myśli się o tej na Ludwinów ze Skałki: budujesie.pl/viewtopic.php?f=6&t=163 Choć wydaje, że bardziej przydałaby się w pierwszej kolejności kładka Salwator - Dębniki na końcu bulwaru wiślanego, przed ujściem Rudawy. ========================================= facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie
  już oceniałe(a)ś
  21
  1
  Kładka Dębniki - Salwator !!! Oczywiście.
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  Ul. Mostowa to wspaniały przykład ożywienia i uatrakcyjnienia przestrzeni miejskiej.
  już oceniałe(a)ś
  19
  3